cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

şarj süresi

(Topic created on: 02-09-2021 02:46 AM)
196 Views
ufp1033
Active Level 1
Options
Galaxy A

Telefonunuz kaç saatte şarj oluyor benim galaxy a50 4000 mah normal şarj ile 5-6 saatte tam doluyor  normal mi acaba

9 Comments
Ayselimsi
Active Level 8
Galaxy A
kanka şöyle söyleyeyim sana benimde a20 ve a serisi aralık android 10 güncellemesinden sonra iyice kafayı yedi malum iphone ile yarıştığı için müşteri pek te umursanmıyo tek sen çekmiyosun herkes te böyle malesefki yeni alınan telefonlar bile böyle zaten a serisi az sorunları çıar birbir malesefki herkes muzdarip şu an android 11 çıkana kadar bekleyeceğiz o yüzden
BurhanA21S
Active Level 9
Galaxy A
Normal değil. Benimki 5000 mAh ve 2 saatte şarj oluyor. Şarj kablonuzda veya telefonunuzun şarj soketinde sıkıntı olsa gerek.
alpaslankaya
Active Level 1
Galaxy A
nasıl bi uygulama bu
Bqrış
Active Level 5
Galaxy A
Bende A50 kullanıyorum hızlı şarjda 1.30 saat. Normal şarjda 2 saat civarı.
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
yuh 6 saat ne benim 3000 mAh normal şarj 1.5 saatte doluyor Hani olur seninki 2 saatte dolmaz 3 saatte dolar Ama sende ya şarjda yada pilde sorun var Burda interaktif kontrollerden pil dırumuna bak servisle görüş
RamazanA30s
Active Level 7
Galaxy A
Benim telefon 1.30saate doluyor hızlı şarjı kapattın mı ?
Aydınmerts
Active Level 9
Galaxy A
normal değil. şarj kablonda ya da adaptörde sorun olabilir.
bir ihtimal de type-c soketi dolmuştur
Galaxy A
yarım saatten az bir sürede dolduruyor😁
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ufp1033,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soru ile foruma katkı sağladığınız için teşekkürler.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​