cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Şu olaya bir açıklık getirelim

(Topic created on: 11-16-2020 06:21 PM)
135 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar 👋.Bir kaç gündür canımı sıkan bir şey var. Ne zaman foruma girsem A31 hakkında olumsuz yorumlar görmekteyim. Bu işe bir nokta koyalım.

.Cihaz performansı
Cihaz günlük kullanım için ideal bir cihaz. Hard kullanmaya uygundur ancak saatlerce hard kullanırsanız işlemci sağlığı düşecektir. RAM düşüklüğü biraz arkaplan işlemlerini etkilemekte ancak buna rağmen seri bir şekilde çalışmakta.

.Pil performansı
Cihaz pil olarak şu anda bir çok cihazı geride bırakmakta. A71 de bile 4.500mAh var hatırlatırım.

.Isınma
Cihaz Exynos işlemciye sahip cihazlara göre kat kat daha az ısınmakta.

.Kamera
A51 ile aynı ANA KAMERA ya sahip olmasına rağmen A51 4K video çekebiliyor bu cihaz en fazla 1080p. Ancak Open Camera ile 4K30fps e kadar çıkabiliyor. Ana Kamera en fazla 1080p30fps. Ayrıca mükemmel bir kameraya sahip.

.Güncelleme
Cihazın tek dezavantajı bu. 2 yıl güncelleme almadı. Ancak her ay güncelleme almaktadır.

.Gelişmiş özellikler
Cihazda bir çok gelişmiş özellik mevcut. S9 da bile olmayan çift dokunarak uyandırma gibi :)

.Samsung A serisinde rakibi kim?
Bu cihazın rakibi A serisinde bulunmuyor ancak A50 ve A70 arasında bir cihaz çıkarsa o zaman rakibi var denebilir:) (A50 den iyi A70 ten eksik bir cihaz A31)

.Samsung S serisinde rakibi kim?
Cihaz S8 ile ortalama aynı hızda ve akıcılıkta.

. Samsung Note serisinde rakibi kim?
Cihaz Note 8 ile Note 9 arasında bir performansa sahip.

.Samsung M serisinde rakibi kim?
M serisi mi güldürmeyin beni😂😂😂

12 Comments
livingtodie
Active Level 8
Galaxy A
Bana kalırsa cihaz karşılaştırmalarınız aşırı yanlış. benzer özellikteki işlemci, ram ve pil kapasitesi cihazlarla karşılaştırmanız daha mantıklı olurdu. bir s8 ve note8 edecek cihaz olamayacağı antutu puanlarından belli ve aralarında 3 yıl **bleep** olmasına rağmen s8 ve note8in aşırı üstünlüğü var. Ama kötülenmesi konusunda haklısınız. Gayet iyi bir cihaz bence de.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Şu şekilde düşündüm hocam ben performans olarak eşit o cihazlar o yüzden depolama falan hariç tabii
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Hayır A31 in M serisinde rakibi yoktur. Ancak A51 ile M51 rakip olabilir. M serisinin Ram ve batarya avantajı var yazılım ve işlemci olarak berbatlar.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Sizde gerçekleri görmemeye devam edin:)
arızaa
Active Level 7
Galaxy A
bis konuşma burda m serisini kuklanmadan yorum yapmış
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ben de çok olumsuz yorum gördüm MediaTek hakkında, tavsiye şu: araştırsınlar neyin ne olduğunu, bilip bilmeden ahkâm kesmek kolay.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Aynen hocam vallahi tercümanım oldunuz
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
bende epey korkarak almıştım ama p22 bile harikalar yarattığını görünce resmen şok geçirdim
arızaa
Active Level 7
Galaxy A
sallamış kafadan cihaz karsilasmasi 'na bak ilk önce bilgi al oku gel buna inanan bi sen varsin😄
0 Likes