cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Şifrelerimi kayıt edebileceğim bir uygulama varmi Samsungda

(Topic created on: 05-28-2022 12:32 AM)
55 Views
trhasank
Active Level 5
Options
Galaxy A

Konu hakkında sifrelerimi kayıt edebileceğim bir sistem var mı ? 

7 Comments
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Edge paneli mevcutsa Password reminder uygulaması var onu deneyebilirsiniz Screenshot_20220528-000426_Galaxy Store.jpg
İbrahimGur
Active Level 7
Galaxy A
Samsung pass yada google kaydediyor zaten, ikiside yabancı sonuçta kullanabilirsin
0 Likes
venzoxae
Active Level 4
Galaxy A
Samsung pass öneriyorum
0 Likes
Solution
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Samsung pass tüm giriş bilgilerini kaydeder en pratiği odur. Bir parmak izi yada şifreye bakar otomatik giriş yapabilirsiniz mail adreslerin facebook twitter insta vs bir parmak izinle giriş yapar kaydeder.
trhasank
Active Level 5
Galaxy A
Pass diyen arkadaşlarım parmak izi zorunluluğu var uygulamada ben parmak izi girmek istemiyorum
0 Likes
cronaldo
Active Level 3
Galaxy A
En güzeli kardeşim Quick panelde güvenli klasör var onu aç oradan.sonra telefonun sayfalarını kaydır onun geldiğini göreceksin aç.parmak izi yada desen ayarla sonra şifrelerini nasıl yaparsın bilmiyorum ekran görüntüsü mü alırsın yazarmısın bilmem fotoğraf modunda galerinde olsun.seçeneklerden güvenli klasöre taşı var ona bas güvenli klasöre taşınır o belge veya resim veya şifrelerin.güvenli klasörde galeri ekli olacak direk ona atıyor.istediğin uygulamayı koyabilirsin güvenli klasöre.desenini unutma farklı olsun normalden.en son Quick panelden kapattığında güvenli klasör kayboluyor silinmiş gibi,açtığında geliyor.kimse onu bulamaz ve göremez.dahada ilerisi Quick paneldende kaldırabilirsiniz fazlalıkların arasına biraz uzun gibi oldu ama çok kolay ve garanti
0 Likes
Galaxy A
Sanal ortama güven olmaz kayıt için
0 Likes