cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Şarz olmuyor

(Topic created on: 04-22-2022 03:26 AM)
156 Views
ali353535
Active Level 1
Options
Galaxy A

A 72 telefonum sarz olmuyor sarz durduruldu diyor.ne yapmam gerek fikri olan var mı?

6 Comments
borazan
Beginner Level 3
Galaxy A
Açıp kapatmayı dene, şarj kablon bozuk olabilir, şarj noktasına nem kaçmış olabilir,ancak tüm bu sorunlar değil ise samsunglarda şarj olmama kroniktir servise bavurmanı tercih ederim. Bu arada youtubede görmüştüm bir tuş kombinasyonuna aynı anda basılarak bazen düzeltilebiliyomuş aklında olsun
0 Likes
ali353535
Active Level 1
Galaxy A
Tuş kombinasyonu a 72 de yok sarz kablosu orijinal diğer tel sarz ediyor diğer sarzlar benim tel de olmuyor son çare servis teşekkürler
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Öncelikle şarj girişlerini yumuşak uçlu bir fırçayla temizleyin Düzelmezse cihazı yedekleri alıp fabrika ayarlarına sıfırlayın Sorun hala devam ediyorsa soket arızası yada bataryada sorun olabilir Burdan yardım al bölümünde tanılamadan batarya ve şarj testlerini yapın Duruma göre bir Samsung yetkili servisine başvurun 444 77 11 müşteri hizmetlerini arayıp uzaktan erişimle telefonun kontrol edilmesini de sağlayabilirsiniz
ali353535
Active Level 1
Galaxy A
Teşekkürler
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim 🙂
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ali353535,

Konu hakkında, yetkili servis kontrolü gerekmektedir. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, Canlı Destek yolu ile servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes