cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Şarj yarım saatte 7 şarj gidiyor

(Topic created on: 02-21-2024 09:59 PM)
418 Views
yuii_3
Active Level 4
Options
Galaxy A
Çok fazla soruduğum için üzgünüm ama telefonum 40-50 dk'a 7 şarj harcıyor ve en fazla 8 saat civarı dayanıyor,sizce bir sorun mu var?

Güç modu tasarrufu açık ekran parlaklığı fazla açık değil karanlık modda kullanıyorum uygulamalar uyku modunda ve kullanmadığım zaman İnterneti kapatıyorum 
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Evet bu doğru
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Yok siz öyle şeylere takılmayın. Zaten %20 civarına kadar kullanıyorsunuz. Pilinizin sağlığı için çok nadiren olsa da %0'a kadar düşürün Tamamen kapansın öyle şarja takın.😊

Ama 1Ayda bir gibi bir sıklığı yok onun. 👍
yuii_3
Active Level 4
Galaxy A
Tamam tekrar teşekkürler iyi akşamlar
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
İyi akşamlar kardeşim. 😊
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Deniz bence iyi şuan
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Doğru bir sorun yok Tolga kardeşim. 30Dk'da %7 Fazla geldi bana Ama yeterli ve tam oranda yiyor pili sorun olmaz. 😊 Ama dediğim gibi 1 Hafta içinde pik zaten tam performans verir 1 Ay içinde ise 100% Performansı vermeye başlar. 👍
yuii_3
Active Level 4
Galaxy A
Teşekkür ederim
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim, Yardımcı olabildiysek. 😊
yuii_3
Active Level 4
Galaxy A
Abi birşey sorucam ben telefonu aldığımda oradaki abla bana daha ucuz diye apple'ın adaptörünü verdi,bu bir sorun olur mu?
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Anladım Kardeşim. 😊
Keşke oradaki abla biraz bilgili olsaymış.

Apple şarj aletiyle Samsung şarj edilmez pile ciddi oranda zarar verebiliyor.

Ayrıca muhtemelen 20W Apple ama senin telefonun 25W'la şarj oluyor. Daha geç şarjın doluyordur.

Adaptörü İade edebiliyorsan Et Kardeşim.

Yada Yeni Samsung 25W'lık şarj aleti almanı öneririm. Pilin İyi ama hem pil sağlığın için hemde daha düzgün bir Ekran süresi alabilmen için Orjinal adaptör kullanman gerek. 👍