cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Şarj voltaj problemi

(Topic created on: 03-30-2023 01:29 AM)
207 Views
ryzediven
Active Level 6
Options
Galaxy A
Telefonu ekran kapalı bir şekilde şarja taktığımda prizden olması gerektiği gibi 9V 1,6A elektrik çekiyor. Herhangi bir şekilde bildirim olsun, yada manuel olsun bir şekilde ekran açıldığı an akım şiddeti 5V 0,65A düşüyor. Ekran kapandıktan sonra 9V’a çıkmıyor 5V olarak kalıyor ve amper değeri 1,50de sabitleniyor. Şarjda kullandığımda ise 5V 0,65A alıyorum. Güya hızlı şarj özelliği açık. Şarj adaptörüm 20W ve power delivery destekli. M21 telefonu aynı şarj adaptörüne taktım ve telefon kullanılırken bile 9V 1,6A çekiyor.

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Öncelikle o dijital ekrana çok güvenme ve cihazı sıfırlayın eger düzelmezse Detaylı bilgi almak için Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp destek alın veya uzaktan erişim talebi oluşturun. 4447711

View solution in context

3 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Benim s20fe telefonda da aynı sorun oldugunu düşünüyorum. Şarj kablom orjinal ama kopmak üzere telefon kullanmazken 1 saat 30 dk gibi sürede doluyor ama kullanırken 3 saatte belki doluyor. Sorunun kablomdan kaynaklandığını düşünüyorum ilk aldığımda böyle bir sorun yoktu ya da ısındığında sistem düşürüyor da olabilir bilmiyorum.
GürkanA21s
Expert Level 2
Galaxy A
Aynı sorun a21s tede var kullanırken çok yavaş 4 saat te anca doluyor
Solution
Galaxy A
Öncelikle o dijital ekrana çok güvenme ve cihazı sıfırlayın eger düzelmezse Detaylı bilgi almak için Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp destek alın veya uzaktan erişim talebi oluşturun. 4447711