cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Şarj sorunu

(Topic created on: 12-24-2022 07:54 AM)
70 Views
Rose45
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Telefonum 3 gün öncesind kadar sorunsuz şarj oluodu lakin 3 gün önce telefonumu şarjdan çıkardıktanve başka bir yere takmak istediğimdd hiç bi şekilde şarj olmadı. Evin her prizinde denedim en son başka bi şarj alefini taktım şarj oldu. Yeni bi orjinal kablo aldım şarja ilk taktığımda şarj olmaya başladı lakin yine tak çıkar yapınca şarj kesildi. Asla kabloluk veya adaptörlük bir şey değil. Telefon şarjı kabul etmiyor. Üstüne yaxılım güncellemsi yaptım bu sefer de süper hızlı şarj özellıği aktif olarak gözükmüyor. Ayarlarda hızlı şarj açık. Onun dışında uzun bi süre geçince tekrar takınca şarj oluo ama beklemen gerekiyor. Ne yani 1 hakkım falan mı var şarja takmak için?

3 Comments
Galaxy A
Telefonun şarj girisi kirlenmis olabilir Ama siz yapmayin telefonculara temizlettirebilirsiniz
Galaxy A
Cihazınızı sıfırlayıp deneyin ayrıca"1 şarj hakkım mı var!"cümlenize bayıldım😅çok iyi.
0 Likes
Solution
Serdar66
Active Level 7
Galaxy A
Hızlı şarj uyarısı Android 13 lerde telofonu ilk şarja taktığımızda gözüküyor sonra kayboluyor ama hızlı şarj yapıyor, cihaz bakımı tanılama bölümünden şarj testini yapabilirsiniz oradada sorun yoksa hata raporu verin oda olmazsa yetkili servise gitmenizi öneririm
0 Likes