cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Şarj sorunu çözülmüyor!!!

(Topic created on: 01-16-2021 01:33 PM)
107 Views
1emrekaya1
Active Level 8
Options
Galaxy A

Telefon az önce %26'dan kapandı ya insaf artık.Bıktım adınızdan da reklamlarınızdan da anca laftasınız.Siz hiçbir şey yapamazsınız!!!

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Megas61,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Samsung Members uygulaması içerisinden " Yardım alın > İnteraktif kontroller > Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden sorunun hemen ardından hata raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
gosb
Active Level 5
Galaxy A
batarya ömrünü tamamlamış
0 Likes
1emrekaya1
Active Level 8
Galaxy A
Forumları bir takip edin isterseniz herkesinki mi tamamlamış?1 yıllık cihaz daha
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
telefon şayet 21 de kapatıyorsa öncelikle pil değişimi ve yazılım yenillenmesi gerek eger bunlardan sonra oluyorsa telefon donanımsal sorun vardır
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Megas61,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Samsung Members uygulaması içerisinden " Yardım alın > İnteraktif kontroller > Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden sorunun hemen ardından hata raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes