cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Şarj süresi

(Topic created on: 02-26-2022 01:25 AM)
257 Views
Adriannnn
Active Level 1
Options
Galaxy A

Selamlar, galaxy a52 telefonu kullananlar varsa şarj süresi ortalama ne kadar gidiyor? Çoğu kişi gundelik kullanim ve oyunla rahat 1, 1buçuk gün gittiğini söylüyor fakat ben test etmek için bugün hiç oyun oynamadım ve instagrama 5 10 dk girdim ortanın altinda parlaklikla ona rağmen gün sonunda %30 lara geldi. Bu normalmi test edenler paylasabilir görüntü 

image

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Osmanakar
Active Level 6
Galaxy A
Siz telefonu yoğun olarak kullanmışsınız. Günlük kullanım için 4 saat ekran süresi ortalama baz alınır. Pil durumu gayet iyi, fazla kullanmışsınız o kadar.

View solution in context

Solution
gece28
Active Level 6
Galaxy A
oyunlar ile 1 buçuk gün gitme şansı yok şayet ancak şu şekilde gider gündüz yoğun kullandınız gece akşam saat 8 de uyudunuz ve hiç elinize almadınız telefonu o şekilde olabilir onu söyleyen arkadaşlar biraz sallamış:)

View solution in context

2 Comments
Solution
Osmanakar
Active Level 6
Galaxy A
Siz telefonu yoğun olarak kullanmışsınız. Günlük kullanım için 4 saat ekran süresi ortalama baz alınır. Pil durumu gayet iyi, fazla kullanmışsınız o kadar.
Solution
gece28
Active Level 6
Galaxy A
oyunlar ile 1 buçuk gün gitme şansı yok şayet ancak şu şekilde gider gündüz yoğun kullandınız gece akşam saat 8 de uyudunuz ve hiç elinize almadınız telefonu o şekilde olabilir onu söyleyen arkadaşlar biraz sallamış:)