cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Şarj kablosunun durumu

(Topic created on: 03-06-2022 06:10 PM)
183 Views
Muddipee
Active Level 4
Options
Galaxy A

Arkadaşlar ampere adlı uygulama sayesinde telefpnunuza ne kadar amper girdiğini görebiliyorsunuz.

image

Benim orjinal kablom bi aralar hızlı şarj etmemeye başlamıştı yani hızlı şarj yazıyor ama hızlı etmiyodu, bende bunu indirdim kaç giriyo amper giriyp telefpna diye. Orjinal kabloyu bozduğumu farkettim ve yeni kablo aldım. Anlayan birisi varmı bu 2000 küsur rakam bazen kendi kendine düşüyor bu telefpnun kendisiyle mi alakalı (şarj yükselince amperi otomatik olarak azaltıyordır falan) yoksa kablo mu bozuk. Ben orjinal kabloyu bozmuşum da başka kabloya geçtim baseus markalı 2 metre hızlı şarj destekleyen bir kablo aldım. Genellikle 2260 amper görüyorum ama telefonu elime aldığımda oynarken falan 1000e 800e falan düşüyor. Lütfen sizde indirin de karşılaştıralım ve tartışalım members topluluğu.

image

2 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bu tür üç partiye uygulamalara güvenilmez ve sizin de güvenmeniz i tavsiye etmiyorum Ayrıca cihazınızın kutu içeriğinden çıkar orijinal şarj cihazından satın almanızı tavsiye ederim diğer üç Parti markalarının şarj cihazları kullandığınız telefona veya tablete zarar verebilirler
Aydın__
Active Level 4
Galaxy A
15 Watla doluyor cihazın