cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Şarj hizli şarj sorunu

(Topic created on: 05-04-2022 10:46 AM)
152 Views
furkank61
Active Level 3
Options
Galaxy A

Merhaba iyi gunler a30 kullaniyorum 3 e yakin senedir gecen gün sarjda sorun yoktu dün şarj etme gereği de duymadim oyuzden sorun varmiydi bilmiyorum akşam geldim eve yine kendi orjinal sarj aletimi taktim telefondan tepki yok ne şarj oluyor ne de uyari veriyoe hicbir sey yok gibi neyse dedim herhalde prizde sorun var prizi de degistirdim yine ayni gittim babamin a50 şarjini taktim onda da tepki yok neyse dedim benim sarj alrtini onun telefonunda denedim onu sarj etti bu sefer bataryada mi bir sorun var dedim bataryaya baktim normal durumda gosteriyor dedi çakma bir şarj kablom var onu orjinal sarj adaptorume bağlayip şarj ettigimde yavaş sarj modunda calisiyor 5 6 saat gibi bi dolum suresi gosteriyor bana neyse öyle şarj ettim sabaha 100 oldu sorun yok yine ama gittim telefoncuya orjinal kendi sarj aletini takti a20s benim telefonjm dedi takti onda hizli şarj oluyor dedi bende şarjda yine tepki yok ttec marka vs sarj aletlerini denedi bende şarj oluyor dedi uyari vermedi normal şarj oluyor yani hizli da degil yavas ta degil ama kendi telefonuna takiyor hizli şarj diyor hizli sarj ozelligim acik mi diye baktim o da açik sorun nedir gercekten daraltti beni bu problem orjinal sarj aleti kullanamamak nedir yani problem ne goturuyorum bana şarj aliyor girişte de bi sorun yok diyorlar 

4 Comments
Msngur
Active Level 6
Galaxy A
Allah kolaylık versin çok karışıkmış senin iş
furkank61
Active Level 3
Galaxy A
Garantisi bteli 1 sene oluyor
furkank61
Active Level 3
Galaxy A
Ya modarator felan yokmudur acaba cevap verebilecek birisi yok mu??
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba furkank61,

Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın-Tanılama-Kablo ile şarj" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki yönergeleri takip ederek "Güç/Batarya/Şarj" bölümüne giriş yapabilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​​