cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Şarj aleti

(Topic created on: 01-04-2024 08:13 PM)
229 Views
Osmanncakirr
Active Level 8
Options
Galaxy A
Uygun fiyat şarj aleti nerden alabilirim samsungun arkadaşlar bende varda 25 v telefona zarar verir diye korkuyorum Bi ısınma VS yapmıyor gerçi 
25 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
bisey olmaz orjinal urunlerde cakmalardan korkun
Osmanncakirr
Active Level 8
Galaxy A
Çakma olduğu için korkuyorum :) ama hiç de çakma hissiyatı vermiyor çok şarj adaptörü kulandım bu farklı ısınma olmuyor 1704389311298.jpg1704389311321.jpg1704389311345.jpg
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Bence elinizten cikarin hem sagliginiz hem telsfona zarar
Osmanncakirr
Active Level 8
Galaxy A
Telefona herhangi bir zararı olmadı 2 aydır hiçbir ısınma donma orjinalini de taktım aynı zamanda şarj etti çok bir **bleep** görmedim
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Anladim ama hic bir test edilmedigi icin ne gibi zararlar var bilinmemekte cakmalarda yuksek elekterik gelince engeleme yok direk telefona isler bu olay arkadssin basina geldi telefon tamire verdi acilmadi telefon her sarj aleti denedi ekran gelmedi bendeki orjinal bile denedi olmadi
Galaxy A
Toptancılardan
Osmanncakirr
Active Level 8
Galaxy A
Ağa oylede nerden bulucaz toptancı :)
Galaxy A
Nerede oturuyorsan biraz üşenmeyip dolaşacaksın veya trendyol,n11 vb.yerlerden alan kişilerin yorumlarına bakarak alacaksın.
Ben zamanında 2gb kart için telefoncuya 60tl ödediğimi ve satıcıya "ben senin düzenli müşterinim,indirim yaparsan alacağım"dediğimde 40tl'lik kart 200tl fiyat çekip"sana 160'a olur"demişti ve param yetmediği için pendik/kartal ve çevresini dolaşıp 200tl denilen 64gb kartı 40tl-5tl indirimle 35 tl'ye almıştım.Yani çevreyi dolaşmak gerekiyor,hiç ummadıgın yerlerden güzel dükkanlar çıkabiliyor😊
Osmanncakirr
Active Level 8
Galaxy A
Ağa o kadar çok yan sanayi var ki ayırt edemiyorsun turkcell firması bile yeri geliyor yan sanayi kitliyo adama fiyat yüksek ama yan sanayi