cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Şarj adaptörü problemi

(Topic created on: 12-07-2023 12:06 AM)
187 Views
mustafamert19
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Birkaç gün önce tarlada orjinal samsung 25 watt (TA800N) modeli adaptörümü kaybettim, ve bugün türkcell mağazasından yenisini aldım ancak sadece siyah renk vardı ve bende siyah rengi aldım ancak eve geldiğimde şunu farkettim ki yeni aldığım adaptör hiçbir şekilde süper hızlı şarj etmiyor, evimde olan başka bir 25 watt adaptörü denediğim de ise şüper hızlı şarj gerçekleşiyor bunun nedeni nedir beyaz kablo siyah adaptör de bu problem var beyaz adaptör ve beyaz kabloda bu problem yok.

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Adaptörü iade edin ve aldıgınız yerde test ettirin.

View solution in context

Solution
Fb34
Active Level 6
Galaxy A
Aldığın adaptörün bi fotosunu atsana... Bak bu orijinal adaptör 52 gram ağırlığında 20231207_001858_1000000164_1701897539.jpg

View solution in context

5 Comments
Tellioğlu
Active Level 5
Galaxy A
Renk önemli değil. Adaptörün ağırlığı nasıl? Aldığınız adaptörün markası nedir? PD destekli mi? PD destekli değilse süper hızlı şarj çalışmaz.
Solution
Galaxy A
Adaptörü iade edin ve aldıgınız yerde test ettirin.
Faal
Active Level 6
Galaxy A
Ara bellekleme reis diyorsa doğrudur
Solution
Fb34
Active Level 6
Galaxy A
Aldığın adaptörün bi fotosunu atsana... Bak bu orijinal adaptör 52 gram ağırlığında 20231207_001858_1000000164_1701897539.jpg
hsnsfgl
Beginner Level 5
Galaxy A
Piyasa Samsung marka diye satılan sahte şarj cihazı kaynıyor. Hepsiburada Trendyol gibi sitelerde 170 TL'ye orjinal olduğunu iddia eden sorulara laf cambazlığı yaparak cevap veren sahtekar satıcılar var. Yazı fontundan şarj cihazının kutusundan ve ağırlığından orjinal olup olmadığını anlayabilirsiniz. Eğer şarj cihazı orjinal ise kabloyla alakalı olabilir.