cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Şarj çabuk bitiyor

(Topic created on: 12-28-2019 04:31 PM)
11352 Views
Ekare
Active Level 3
Options
Galaxy A

Arkadaşlar telefonu yeni olmasına rağmen şarjı çabuk bittiği için servise yollayan arkadaşlar vardı? Sorununuz çözüme ulaştı mı? Süreç nasıl işledi? (Telefonum A50)

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Ekare,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/ 

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

6 Comments
Limoncelloo
Active Level 9
Galaxy A

merhaba :) dostum daha öncede hatırladım seni sıfırlama yaptınmı  

Ekare
Active Level 3
Galaxy A
Selam, evet sıfırlama ve güncelleme yaptım ama buna rağmen dediğim gibi, cidden bu durum beni üzüyor. Telefonu hiç kullanmadığım zaman bile %30 azalma oldu bugün, gece internet kapalı olmasına rağmen %5 şarj yiyor. İşlem yapmadan bu şekilde düşünün
Limoncelloo
Active Level 9
Galaxy A

1 haftalık telefon demissin pil performansı zamanla artabiliyor. Gayet benimki  iyi gidiyor. Kullanımı kontrol  edilmesi  için memberstan  sistem verilerini hata raporu  gönder kismindan  iletebilirsin.

Ekare
Active Level 3
Galaxy A
Yaptım ama pek sonuç alamadım, son güncellemeden sonra artık tahmini pil ömrü kısmını da göremez oldum 🤦🏻
Limoncelloo
Active Level 9
Galaxy A

4447711 i arasana uzaktan erişim işte bağlanarak incelesinler.  Düzelir inşallah ya 

Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Ekare,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/ 

Teşekkürler.

MOD