cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Şarjın kendi kendine yükselmesi sorunu

(Topic created on: 12-19-2023 07:45 AM)
187 Views
bettercallozan
Active Level 2
Options
Galaxy A

Merhaba, 1 haftalık galaxy a34 telefonumda iki kez şarjın kendi kendine yükseldiğini gördüm. ilk olarak %30'dan %33'e, başka bir gün de %50'den %54'e yükseldi şarja takılı değilken. Telefon henüz daha 1 haftalık, bu durum normal mi yoksa bir arıza olduğu anlamına mı gelir? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba bettercallozan,

Aynı durumu tekrar yaşamanız halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

0 Likes
8 Comments
Galaxy A
Members uygulamasından sağ alttaki destek bölümünden tanılama testi yap orada pil ile ilgili sorun var mı bak.
0 Likes
Galaxy A
Merhaba, kontrol ettiğimde pil durumu normal, yaşam iyi olarak görünüyor.
0 Likes
Galaxy A
O zaman bilemiyorum bende A34 kullanıyorum ama bende öyle bir sorun yok. Umarım önemli bir durum değildir.
0 Likes
MesutYavuzx
Active Level 3
Galaxy A
Büyük ihtimalle bataryanın miladı dolmuştur yetkili serviste değiştirmenizi öneririm
0 Likes
Galaxy A
Telefon 1 haftalık miladı nasıl dolmuş olabilir bilemedim.
0 Likes
Galaxy A
%20'lere kadar kullan ve yeniden baslatarak şarja tak,%100 dolana kadar çıkartma ve bu şekilde düzen oluştur.
0 Likes
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy A
İlk hafta böyle bir sıkıntı yaşanabilir. Eğer ileriki haftalardada aynı sıkıntıyı yaşarsanız sıfırlama yapabilirsiniz.
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba bettercallozan,

Aynı durumu tekrar yaşamanız halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes