cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Şaşırtıcı bir şekilde %1

(Topic created on: 02-19-2021 10:10 AM)
306 Views
Ankax
Expert Level 1
Options
Galaxy A
Dün gece saat 01:30 gibi şarjdan çılardım sabah baktın %1 düşmüş baktığımda da hiçbir uygulama güç tüketmemiş görünüyor 1yıldır kullanıyorum ilk defa böyle birşey oldu 
Dün güncelleme yapmıyor dye yeniden başlatmıştım onun etkisi de olabilir 

image

6 Comments
kingkong0
Active Level 10
Galaxy A
Zaten haftada bir kez yeniden başlatılması öneriliyor.
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
biliyorum **bleep** **bleep** yeniden başlatırım ama bu kadar ilk defa %1 düştü şaşırtıcı
Bir de arka planda hiç uygulama çalışmıyor görünüyor bir bozukluk olabilir mi şüphe ettim
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
%3 şarj yiyorsa sorun yok ama %5 %6 yiyorsa o fazla olur
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
40dk önce baktım 30dk ekran açık %8 şarj gitti bilemedim normal de olabilir bugün dikkat ettiğim için hızlı gidiyor gibi hissetmiş olabilirim biraz daha kullanıp bakacağım
Yine de yorumlarınız için teşekkürler
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
şunu unutma telefonda sorun vardır amena ama kullanıcıda sorumludur yani burda çoğu zaman a51 bili berbat gergin şarja takıyorum gibi vb. durumlar var benim telefonum A71 ortlamaa ekran açıklık süresi 6.30 saat alıyorum pazartesi doldurduysam sali günü akşam şarja takıyorum hızlı sarji kapatiyorum acelem yok sonuçta ısınmasını diye arada acıyorum arada kapatıyorum bu şekilde kullanıyorum benim tek şikayetim bazen uygulama geçişlerinde bir stabilizyasyon sorunu var Android 11 geldiğinde bu sorun da kalkacak şuan lik memnunum sende Android 11 bekle **bleep** var her kullanıcı söyleniyor performans/ pil **bleep** var
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
İnşallah bekliyoruz ben berbat demiyorum yetiyor ama 1yıldır ilk defa böyle olunca şaşırdım Kullanıcının biri A51 için rusya romunu yüklemiş çok stabil çalışıyor geçişler düzeltilmiş daha hızlı olmuş oyunlarda 60fps alıyorum demiş kullandıkça deneyimlerimi ekleyeceğim demişti