cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ısınma

(Topic created on: 04-18-2020 12:32 AM)
145 Views
tevfik39
Active Level 5
Options
Galaxy A

arkadaşlar telefon 2 saatir elimde 39 dereceye kadar ısınmış normalmi telefon a30

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba atmacahh,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Geri Bildirim Gönder > Sorun Bildirin > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
tevfik39
Active Level 5
Galaxy A
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
cok normal ben 1 saat oyun oynarsam 43 derece oluyor
çok normal merak etme
0 Likes
ozmmc95
Active Level 4
Galaxy A
kardeş bende de a30 var benim o kadar ısınmıyor pubg sı call of duty filan hiç ısınma yapmıyor asphalt bi sıkıntı olur diye düşünüyorum bi sorun isterseniz telefon la samsung servise
0 Likes
S20exyons990
Expert Level 1
Galaxy A
bence kötü benim cihaz A30s gun boyu oyun oynamama rağmen o kadar ısınmaz imkansız.
0 Likes
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba atmacahh,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Geri Bildirim Gönder > Sorun Bildirin > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes