cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

İnstagram kodu gelmiyor

(Topic created on: 10-16-2022 12:09 AM)
181 Views
paşa23
Active Level 2
Options
Galaxy A

3 4 gün önce Vodafone den turkcele geçiş sağladım numaramı taşıdım ve tasadiktan sonra instagrama giriş yapmak için girdim bu 3 4 gündür bana 6 haneli kod gelmiyor yardımcı olabilir misiniz acaba geçiş sağladım diye mi böyle oldu neyden dolayı instagrami sifirladim hersey yaptim ama hiç kod gelmiyor bilen eden varsa yardım edebilir mi telefonum A21S

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba paşa23,

Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Belkide çok denediği için kod gelmemiştir
paşa23
Active Level 2
Galaxy A
Yok kardeş ilk denedigim zaman da gelmedi ara ara girerim ama gelmiyor
isimsizbayan
Active Level 3
Galaxy A
Benimde facebooka kod gelmiyor, ben numarami degismedim ona ragmen gelmiyor. Aylar oldu sorun devam ediyor facebook kapali kaldi, kod geleceginden de umudum kalmaadi 😒
Galaxy A
Bana dela kod gelmiyor ve uzun zamandır hesabıma giremiyorum
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Telefon hattınız evde çekmediği zaman mesaj gelmez veya kayıtlı e posta varsa oraya mesaj gönder diyip oraya mesaj atabilir ve kodu alabilirsiniz
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba paşa23,

Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes