cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

İndirdiğim oyun kayıp oldu fakat sistemde yer kaplıyor

(Topic created on: 01-04-2023 04:28 PM)
54 Views
Shens
Active Level 5
Options
Galaxy A
Bir anda cihaz kapandı açtım oynadığım bir oyunun silindiğini gördüm, depolamaya baktım fakat yer kapladığı alan silinmemişti, sisteme dahil edilmiş, oyun tam 20gb alan kaplıyordu Normalde. Ben bunu nasıl çözeceğim şimdi? Telefonum a22

image

19 Comments
Galaxy A
O zaman ön yüklemeleri duruyordur,onlar yer kaplar.Dahili hafızadan android kısmını silersen düzelir ama diğer uygulama ve oyunlarında ön yüklemeleri silinir.Dosyalarım klasörüne giripDahili hafızayı açıp Android klasörünün kapladıgı alanı kontrol eder misiniz?
Shens
Active Level 5
Galaxy A
3mb kaplıyor Screenshot_20230104_153541_My Files.jpg
Galaxy A
3 MB mı?Bende hiç öyle yüksek mblı uygulama yok ama bende 600 MB?Screenshot_20230104_153627_1000024944_1672835787.jpg
Shens
Active Level 5
Galaxy A
Sanırım bilgisayardan açmam gerekiyor. Başka bir dosya uygulaması ile açabilir miyim acaba?Screenshot_20230104_154220_My Files.jpg
Galaxy A
Öyle bir şey olmaması lazım.Çok önemli verileriniz yoksa ya da varsa karta yedekleyip(rehber,resim,foto vb.)sıfırlayın.
Shens
Active Level 5
Galaxy A
Android 13 ile alakası olabilir mi? Bekli böyle bir kısıtlama vardır. Neyse ben en iyisi hard reset ile sıfırlayım. Daha 2 hafta önce atmıştım ama sorun bitmiyor gerçekten
bugfinder
Active Level 4
Galaxy A
Game launcherı kontrol ettiniz mi?
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Game launcher bakın
Galaxy-A34-5G
Active Level 8
Galaxy A
Eğer uygulama apk ise dosyalardan apk kısmına girip dosyayı silebilirsiniz
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Shens,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes