cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

İMEİ SORUNU

(Topic created on: 10-05-2022 04:25 PM)
132 Views
GHOST_A21s
Active Level 3
Options
Galaxy A

TELEFONUM GALAXY A21s garanti kapsaminda Ram degisimi oldu ve imei kodumda değisti.Telefonumu samsung care+ sigorta yapmak istiyorum fakat Sistem Benim telefonumu bulamiyor ve Sigorta yapamiyorum.Bu iş nasıl olacak?

12 Comments
GürkanA21s
Expert Level 2
Galaxy A
Benim 2 kere anakart 2 kere batarya 2 mikrofon tamir 1 kere ekran 1 kere şarj soketi 10 kere sup kıt değişimi 5 kere kamera temizliği 1 kere arka kapak 2 kere flexlrr değişti a21s
Galaxy A
Kardeşim sen ne yaptırmışsın o cihaza ya, harbiden tebrik ediyorum seni vallahi
GürkanA21s
Expert Level 2
Galaxy A
Ben birsey yaptırmıyom cihaz ayda 1 kere arza veriyor garanti bu hafta son pazartesi günü alakart batarya değişti
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Samsung bayisini arayın kayıt etsinler.
0 Likes
GHOST_A21s
Active Level 3
Galaxy A
Samsung'u aradim operator daha sitede var olan care+ yı bilmiyor.Anlasmali oldugu sigorta şirketi gulf sigortaya yönlendiriyorlar.Sigorta şirketide Samsunga yönlendiriyor.Ben bukadar rezil birşey görmedim
0 Likes
Onur7934
Active Level 6
Galaxy A
farklı 4 arızadan sonra değişim yada para iadesi talep edebilirsiniz yada tüketici mahkemesine başvurabilirsiniz
0 Likes
GHOST_A21s
Active Level 3
Galaxy A

SAMSUNG'U ARADIM OPERATÖR DAHA CARE+ NE OLDUGUNU BİLMİYOR.DAHA ŞİRKET PROSÜDÜRLERİNDEN HABERLERİ YOK.HADİ BUNU GEÇTİM HİÇMİ SİTEYE GİRMEDİN BAKMADIN KOSKOCA CARE+ VAR ve NE İŞE YARIYOR ODA ACİKLANMIŞ.EGİTİMSİZ PERSONEL SAMSUNG`a HİÇ YAKIŞMADI.TELEFONLARI ZATEN AYRI Bİ DERT.DEGİL SAMSUNG TELEFON ALMAYI KAPISININ ÖNÜNDEN BİLE GEÇMEM.BİRAZ Xiaomi, Apple,Huawei  DEN DERS ALIN DERİM.

Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
https://www.samsung.com/tr/support/your-service/warranty-eula

imei ile ilgili probleminiz varsa buradan sorgulatabilirsiniz
LixnuA11
Active Level 7
Galaxy A
tamam kanka