cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

İŞTE ANDROİD 11 GÜNCELLEMESINİ KESİN OLARAK ALACAK CİHAZLAR LİSTESİ

(Topic created on: 06-15-2020 07:22 PM)
521 Views
YarGıc
Active Level 6
Options
Galaxy A

Android 10 Güncellemesi Bu kadar geç sürüp Erteleme Görüldüyse Android 11 Allah bilir Ne zaman gelir.

image

image

10 Comments
Galaxy A
EN YAKIN ZAMNDA ANDEOIT 10 OLUNCA SAMSUNG GÜNCELLMİYİZ SAYFASINA EKLENECEK AZ KALDI
YarGıc
Active Level 6
Galaxy A
Aynen Öyle Eklenmesine Eklenirde cihazlara ne zaman gelir işte . Android 10da bu kadar sorun çıkmışken ve halada düzeltmeye çalışıyorlar Android 11in cihaz üzerinde stabil olması 3 ay - 4 Ay sürer heralde
Galaxy A
KARDEŞİM SAMSUNG M10 EKSİK GÖRDÜNMÜ 1 TELEFONU EKSİK KOYMUŞLAR SENCE SAMSUNG M10 DA LAIRMI EĞER BURAYA EKLENİRSE GÜNCELLEMELİYİZ SAYFASINA EKLENIRSE ALIRMI BUNUN İÇİN BİR BİLGİN VARMI
YarGıc
Active Level 6
Galaxy A
M10 VE A10 arasında F ark göremiyorum 2gb ram var ikisinde A10 da 32 gb Rom M10 Da 16 GB her iki cihazda elimde mevcut şuan A10 DA TEK KAMERE M10 DA ÇIFT KAMERA A20 GIBI AMA ilk lansman sürümü düşük android 8 Kimisi Android 10 güncellemesi alır diyor Kimisi almaz diyor samsunda Liste içeresinede almamış kafamız karışık
Galaxy A
YARGIC KARDEŞİM SAMSUNG M10 BURDA EKSİK BENCE EKLERLER UNUTMUŞLAR SENDE M10 MU VAR BENİM ŞİMDİKİ ANDEOİTİM 9 PİE
YarGıc
Active Level 6
Galaxy A
Kullandığım Cihaz A20 Yanımda Olan A10 Ve M10 Hepsini Kontrol ediyorum A20 ve A10 için kesin sonuç android 10 güncellemesi Geliyor Ve Android 11 Guncellemeside. M10 için cihaz ilk çıktığı zaman Android 8.1 Oreo du Şimdi Android 9 pie var Söylenenlere Göre Android 8 Oreo sürümüne sahip kullanıcılar Android 10 güncellemesini alamaz diyorlar Tabi burda Cihazın Sistem Özellikleri Önem Gösteriyor Sistemi Yüksek Ama Sürümü Android 8 ise Android 10 alabiliyor Belki android 11 bile alabilir
atikurt6Not9
Active Level 6
Galaxy A
not 10 lite not 9 ayni donanım 8.1 le cıktı cihaz 10.1 yok 11 de vermiyorlar yazık ya
YarGıc
Active Level 6
Galaxy A
Yazik oluyor Cihazlara Bu şekilde çöp oluyor Zaten
atikurt6Not9
Active Level 6
Galaxy A
bu güncelleme politikası müşterileri dinlemeden bende böyle mantığı. ah samsung