cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

öncelik modu

(Topic created on: 04-21-2021 08:34 PM)
3167 Views
izuna
Active Level 8
Options
Galaxy A

image

öncelik modu game booster ı kapatıyor istisnaya da alamıyoruz ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Nose,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
7 Comments
Galaxy A
Öncelik modu bir işe yaramıyor bence ama arkaplan uygulaması temizliği dışında tutulacak olan uygulamalar yazısına basıp ayarlayabilirsiniz tüm oyunlara uygula butonunu onaylayın yaparken
0 Likes
izuna
Active Level 8
Galaxy A
istisna da game booster yok
0 Likes
Galaxy A
O zaman kullanma çünkü onun amacı arkada hiçbir program çalışmamasını sağlamak
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Benim bildiğim kadarıyla kapatbiliyoruz kardeşim
0 Likes
Ibrahım
Active Level 10
Galaxy A
Böyle işler boş kardeşim hiç performansı arttırmaya falan uğraşma ben daha oyun hızlandırıcıdır game booster dır hiçbir şey kullanmadım fayda sağladığını düşünmüyorum gir oyununa telefonun desteklediği kadar oyna.
0 Likes
xloover
Active Level 7
Galaxy A
Bu modu nasıl aktive edebiliriz.Ben Android 10 kullanıyorum
0 Likes
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Nose,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes