cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

önbellek temizleme programı önerisi

(Topic created on: 09-08-2020 02:41 PM)
1628 Views
birerendişe
Active Level 7
Options
Galaxy A

360 ve clean masteri fln kullandım hiçbiri ön belleği temizlemedi. Bana uygulama önerisi yaparmısınız elle tek tek yoruluyorum. Önceden cihaz bakımında vardı kaldırdılar . Bana tüm uygulamaların ön belleğini temizleyecek bir uygulama lazım. Çoğu uygulama belli başlı uygulamaların ön belleğini temizliyor

11 Comments
Solution
ÆX512
Active Level 6
Galaxy A
Merhaba kardeşim söylediğin uygulamalar Hem bir işe yaramıyor hem de güvensiz ve pili çok tüketiyorum sana tavsiye edebileceğim uygulama Avast sebebi güvenilir olması Çünkü bu Şirket ile Huawei markası çalışıyor Onun dışında diğer Önerim Samsung'un kullandığı yani cihaz bakımı uygulamasının destekleyen firma mcafee
birerendişe
Active Level 7
Galaxy A
önericin sağol mcafee yi yükledim fakat bu da tüm uygulamarın ön belleğini temizlemedi
Solution
Wig
Expert Level 3
Galaxy A
Böyle bir soru sorduğunuz için teşekkürler
3. şahıs Depolama Temizleme bellek temizleme güvenlik vb. uygulamaları yüklemeyiniz çünkü bu 3. şahıs uygulamaları hem pilden sömürür hem depolamadan sömürür hemde güvensizlerdir benim görüşüm yüklemeyiniz Samdung yeni bir şirketle mutlaka masaya oturacaktır. o zamana kadar beklemenizi öneririm.

Eğer yazdıklarımdan memnun kaldıysanız Yorumun sağ üst noktadan çözüm olarak kabul edebilirsiniz.

GyZ3N

:)
Solution
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Öncelikle gerçekten böyle sorun yasadigin için üzgünüm. F akat bayadır kullandığım ve gerçekten çok memnun olduğum programdır. "AVG CLEANER" HER TÜRLÜ ÖN BELLEK TEMİZLEME YAPAR. BAYA YER AÇAR SADECE ÖN BELLEK TEMİZLEME ILE KALMAZ BAYA YER AÇIP KULLANIŞLI VE ÇOK GÜZEL PROGRAM. FAZLASIYLA MEMNUN KALACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM . :) GÜZEL KARDEŞIM. O YÜZDEN TEREDDÜTSÜZ "AVG CLEANER" YÜKLEMENİ TAVSİYE EDİYORUM. ÇOK KULLANIŞLI. :)
birerendişe
Active Level 7
Galaxy A
reis az önce yükleyip kurdum buda diğerleri gibi tüm uygulamaların önbelleğini temizlemedi belli başlı uygulamaların öbelleğini temizliyor
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
hayır yanılıyorsun. Temizliyor a 'dan z'ye temizliyor. En yararlılısı ve en iyisi.
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Tanıyor musun ? Bilmiyorum ama @Bølt olsun diğer arkadaşlar olsun Her zaman AVG CLEANER I Önerdim üstelik hemen hemen hiç Şarj yemiyor. Baya kullanışlı ve çok güzel program. Yani tereddütsüz AVG CLEANER Programını oneriyorum. ÇOK memnun kalıcaksın. :)
Solution
XxDarkninjaxX
Expert Level 2
Galaxy A
Merhaba Arkadaşım👋

3. parti uygulamalarını önermem... Cihazınızı kötü etkileyebilir. Pil ömrü, depolama ve güvenlik sıkıntısına yol açabilir.

Ama takdir sizin bende size yardımcı olmak istiyorum. Clean Master veya Avastı kullanabilirsiniz. Ya da AVG cleaner...

Çözüm kabul eder misiniz?
Solution
dromio
Active Level 6
Galaxy A
CCleaner tek geçerim