iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Önerilen Uygulamalar

(Konunun oluşturulma tarihi: 05-20-2022 01:49 PM)
duranuysal
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A

EDİT: Bu konuyu açtıktan hemen sonra Galaxy Store'da Ana Ekran ugulamasına güncelleme geldi ve ilginçtir sorunsuz çalışıyor gibi. Her açtığımda o bölüm farklı uygulamalar önermeye başladı. Yoruma resim bıraktım.

Önceden bu bölümün alt kısmında en çok veya en son kullandığımız uygulamalar görünürdü. Şu an sadece belli başlı uygulanalar görünüyor. OneUi 4'ten sonra böyle olmaya başladı. (A52 OneUi 4.1)

image

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
MustafaA72veBudsPlus
Expert Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Merhaba
A72 kullanıcısıyım, One Ui 4.1 güncellemesinden itibaren aynı sorun bende de mevcut.

Bu konu hakkında şunu yapabilirsiniz:
Samsung Members>Destek>Geri bildirim gönder kısmındaki "Hata Raporları" seçeneğinden Hata Raporu göndermenizi öneririm. Yazılımsal olarak yetkili kişiler tarafından detaylıca incelenip size birkaç gün içinde dönüş sağlayacaklardır.
Ayrıca, bir sonraki gelecek olan güncellemeyi bekleyebilirsiniz. Güncellemeyle sorununuz çözülebilir.

Bu benim için çok büyük bir problem değil, ama sizin için önemli bir problem ise verilerinizi yedekleyerek telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz yeni güncellemeyi beklemek istemiyorum diyorsanız.
Teşekkürler, iyi günler dilerim

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
5 Yorum
Çözüm
MustafaA72veBudsPlus
Expert Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Merhaba
A72 kullanıcısıyım, One Ui 4.1 güncellemesinden itibaren aynı sorun bende de mevcut.

Bu konu hakkında şunu yapabilirsiniz:
Samsung Members>Destek>Geri bildirim gönder kısmındaki "Hata Raporları" seçeneğinden Hata Raporu göndermenizi öneririm. Yazılımsal olarak yetkili kişiler tarafından detaylıca incelenip size birkaç gün içinde dönüş sağlayacaklardır.
Ayrıca, bir sonraki gelecek olan güncellemeyi bekleyebilirsiniz. Güncellemeyle sorununuz çözülebilir.

Bu benim için çok büyük bir problem değil, ama sizin için önemli bir problem ise verilerinizi yedekleyerek telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz yeni güncellemeyi beklemek istemiyorum diyorsanız.
Teşekkürler, iyi günler dilerim
0 Övgü Puanı
A21sSA21sS
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A
Nasıl köşesiz yaptınız o uygulama yerini ?
0 Övgü Puanı
duranuysal
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A
Home up uygulaması ile. Galaxy store'da var. Ama önce good lock indirmelisiniz. İkisi de Galaxy store'da mevcut
0 Övgü Puanı
SerhatErgün
Active Level 10
Seçenekler
Galaxy A
A32 4.1 kullanıyorum bende değişiyor oradaki uygulamalar kullanımıma göre gözlemlediğim kadarıyla
0 Övgü Puanı
duranuysal
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A
Düzeldi sanırım. Güncelleme geldiScreenshot_20220520-161334_One UI Home_32569_1653052414.jpg
0 Övgü Puanı