cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Önerilen Uygulamalar

(Topic created on: 05-20-2022 02:26 PM)
118 Views
uysld007
Active Level 3
Options
Galaxy A

EDİT: Bu konuyu açtıktan hemen sonra Galaxy Store'da Ana Ekran ugulamasına güncelleme geldi ve ilginçtir sorunsuz çalışıyor gibi. Her açtığımda o bölüm farklı uygulamalar önermeye başladı. Yoruma resim bıraktım.

Önceden bu bölümün alt kısmında en çok veya en son kullandığımız uygulamalar görünürdü. Şu an sadece belli başlı uygulanalar görünüyor. OneUi 4'ten sonra böyle olmaya başladı. (A52 OneUi 4.1)

image

5 Comments
Solution
Galaxy A
Merhaba
A72 kullanıcısıyım, One Ui 4.1 güncellemesinden itibaren aynı sorun bende de mevcut.

Bu konu hakkında şunu yapabilirsiniz:
Samsung Members>Destek>Geri bildirim gönder kısmındaki "Hata Raporları" seçeneğinden Hata Raporu göndermenizi öneririm. Yazılımsal olarak yetkili kişiler tarafından detaylıca incelenip size birkaç gün içinde dönüş sağlayacaklardır.
Ayrıca, bir sonraki gelecek olan güncellemeyi bekleyebilirsiniz. Güncellemeyle sorununuz çözülebilir.

Bu benim için çok büyük bir problem değil, ama sizin için önemli bir problem ise verilerinizi yedekleyerek telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz yeni güncellemeyi beklemek istemiyorum diyorsanız.
Teşekkürler, iyi günler dilerim
A21sSA21sS
Active Level 3
Galaxy A
Nasıl köşesiz yaptınız o uygulama yerini ?
0 Likes
uysld007
Active Level 3
Galaxy A
Home up uygulaması ile. Galaxy store'da var. Ama önce good lock indirmelisiniz. İkisi de Galaxy store'da mevcut
0 Likes
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
A32 4.1 kullanıyorum bende değişiyor oradaki uygulamalar kullanımıma göre gözlemlediğim kadarıyla
0 Likes
uysld007
Active Level 3
Galaxy A
Düzeldi sanırım. Güncelleme geldiScreenshot_20220520-161334_One UI Home_32569_1653052414.jpg
0 Likes