cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

[Öneri] One UI 4'ü hak eden cihazlara verin

(Topic created on: 01-16-2022 02:26 PM)
202 Views
inf4ndroid
Expert Level 5
Options
Galaxy A
[TR] Android 12 ile One UI 4 güncellemesinin Samsung cihazlara dağıtımı devam ediyor. Şu an için amiral gemisi cihazlara gönderilen güncelleme, zaman içerisinde orta ve alt seviye cihazlara dağıtılacak.

Bu kapsamda, Samsung'un duyurduğu üç yıllık güncelleme planı ilk kez bu yıl uygulanacak. Galaxy S10 ve Note 10 serisi cihazlar, bu yeni plan gereği bu güncellemeyi son güncellemeleri olarak almış olacak. Bu cihazlar ile aynı yıl aynı dönemde tanıtılan ve Galaxy A51 ve A71 gibi cihazlara verilecek olmasına rağmen kendilerine güncelleme verilmeyen Galaxy A50 ve A70'in bu plan içerisine alınmasının gerekli olduğu aşikardır.

Samsung'dan bu yönde bir adım atılmasını ve müşteri memnuniyetinin artırılmasını talep ediyoruz. Samsung'un atacağı bu adım şüphe yok ki müşteri gözünde Samsung'un saygınlığını artıracaktır.

[EN] The distribution of Android 12 and One UI 4 update to Samsung devices continues. The update, which is currently sent to flagship devices, will be distributed to mid and low-end devices over time. 

In this context, the three-year update plan announced by Samsung will be implemented for the first time this year. Galaxy S10 and Note 10 series devices will receive this update as their last update as per this new plan. It is obvious that the Galaxy A70 and A50, which were introduced in the same period in the same year as these devices and were not updated, should be included in this plan, although they will be given to devices such as the Galaxy A51 and A71. 

We request Samsung to take a step in this direction and increase customer satisfaction. This step that Samsung will take will undoubtedly increase the prestige of Samsung in the eyes of customers. 
9 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Kesinlikle katılıyorum kardeşim cihazların hakkı yenmemeli ve müşteri memnuniyeti yapmaları gerekiyor A50 cihazı özellikle zamanında çok aşırı ve popüler bir cihaz ve şuan aktif kullanım sayısıda halen fazla

Umarım gerekli önlemler alınır ve cihazlara güncelleme verirler 😊

Saygı çerçevesinde yaklaşımlarla =Müşteri memnuniyeti artması
VadimKM
Expert Level 4
Galaxy A
Eğer Samsung'un cihaz sayısı az olsaydı belki de 7 sene verirdi güncelleme desteğini ancak çok fazla cihaz olduğu için özellikle orta ve alt segment cihaz kullanan insanlar daha **bleep** cihaz değiştirdiği için işine geliyor bence.
denizist
Active Level 3
Galaxy A
Bence samsung iyi bişey yapmıyor kendi adıma söylim a50 kullanıyorum ama Bi daha samsung telefon almam
Akyüz
Active Level 9
Galaxy A
Aynen öyle hakkımız olan güncellemeyi vermemesi tam saçmalık
Akyüz
Active Level 9
Galaxy A
Ben A50 kullanıyorum şahsen android 12 yi istiyorum inşallah verir

Desteğin için teşekkürler
Rose_
Active Level 9
Galaxy A
Katılıyorum.

Samsung baya haksızlık yapıyor telefonlarına.
plüton
Active Level 10
Galaxy A
samsung bu konu hakkında henüz bir açıklama yapmadı süreç s9 ile note 9 serisi gibi olma yolunda bakalım samsung bizi olumlu anlamda şaşırttırmı ???🤔
Akyüz
Active Level 9
Galaxy A
Bence şaşırtmalı
plüton
Active Level 10
Galaxy A
katılıyorum bakalım 2019 a serisinin akıbeti ne olacak