cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ön kamerayla video cekerken odaklama sorunu

(Topic created on: 05-12-2021 12:34 AM)
243 Views
atali_hamza
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhabalar,Suanda kullandigim telefon Samsung a71.Ön kamerayla video cekerken surekli odak bozuyor yuzume bazen odak yapiyor bazen bulaniklasiyor.Youtube a vlog tarzinda ön kamerayla cektigim videolari atiyorim.Eski cihazim s9 du.Ön kamerayla vlog cektigimde otomatik odaklama yapiyodu ve odak bozmuyodu.Size sorum şu ön kamerayla video cektigim zaman otomatik odaklama yapicak bi telefon lazim tavsiyeleriniz nelerdir?

7 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

A71 cihazında otomatik odak yoktur sadece sabit odak vardır belli bir uzaklıktan iyi çekebilir

Ön kamera odak sadece S ,Note ve Z serisinde var birde A80 de var kardeşim
atali_hamza
Active Level 1
Galaxy A
Anladim elle odak yapinca 3 sn odak yapiyor sonra odak bozuyor.Dijital görüntu sabitleyici ozelligi varmis a72 de bu benim sorunumu cozermi acaba
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Maalesef kardeşim karşılamaz A72 cihazı
atali_hamza
Active Level 1
Galaxy A
Eyvallah sagolasin,s20 almayi dusunuyorum batarya konusunda uzermi veya bana sunu tavsiye ederim sana diyebilcegin bi cihaz varmi butce 6 bin
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Kardeşim batarya kullanıcıdan kulancıya göre değişir ama s20 alma çünkü işlemcinin sıkıntılı birde cihaz ısınıyor cihazda başka hiçbir sıkıntı yaşamazsınız eğer işlemci ısınması çok önemli değil diyorsan alabilrisin s20 yi

Kardeşim biraz bütçeyi zorlayıp biraz bekleyebilirsen s21 alabilrisiniz daha güzel olur sizin için dilersen arama kısmına s20 yazıp hangi konularda sıkıntı var bakabilirsiniz toplulukta
atali_hamza
Active Level 1
Galaxy A
Eyvallah dostum guzel yorumlarin icin tesekkur ederim.Adamsin
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim kardeşim ne demek 😊
0 Likes