cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ÖNCELİK MODU VE OYUN PERFORMANSI A50

(Topic created on: 03-24-2021 09:33 PM)
3679 Views
A50Realkinq
Active Level 10
Options
Galaxy A

Arkadaslar bildiğiniz üzere android 11 gelmiştir. Android 11 ile Öncelik modu gelmiştir. Arkadaşlar bahsetmek gerekirse Öncelik modu iphone oyun sirasinda denetimli erisimin benzeri ama ÖNCELİK modunun ekstralari islemci ve cpu kullanimi arttirip keyifli oyun hazzı vermek . HICBIR TÜRLÜ ARAMA VE MESAJ GELMIYOR ACIKKEN

OYUNLARI araştırdıgımda oynayip test yaptim herkes pubgyi merak ediyor arkadaslar 

1-)PUBG 60 FPS SABIT aldim bu beni cok sasirtti cünkü adamlar varken 35 fps düsüyordu 

2-) pubg ekran yenileme hızi aşırı iyi direk adam önünüzde beliriyor eskiden one ui 2.5 yrni yeni yüklenmeler oluyodu binalar sonradan geliyodu

3-) jiroskop hantallik gecikme yok 

4-) oyunlarda kesinlikle donma kasma sorunu yoktur.

5-) iphone hissi 60 fps verdi tık demedi eskisi gibi çim vb sorunlar düzeltilmiş geç algilamalar kalkmiş

5-) DOLBY ATMOS OYUN MODU GELMİŞTİR

NASIL KULLANILIR ACIKLAMA :

1-)Arkadaşlar kesinlikle Öncelik modu oyun eklentilerini indiriyorsunuz galaxy storeden
2-) oyun eklentilerine girip (öncelik modu) ve (game booster plusu indiriyoruz)
3-) hepsini aktif hale getiriyoruz 
4-) oyuna girdiniz zaman game booster simgesine tıklayip öncelik modunu aktif etmeyi unutmayin NOT: rahatsiz etme modu acik oalrak ne arama nede bildirim gelir acil isiniz varsa kesinlikle açmayn.

Güncelleme cok iyi arttirmiş performansi kesinlikle yapin.

14 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Bilgilendirme için teşekkürler kardeşim 👍
A50Realkinq
Active Level 10
Galaxy A
Rica ederim ne mutlu bana bilgi verebildiysem :) cok asiri iyi olmus iphone hissi verdi hala sasirtiyor beni ekran yenileme hizini duzeltmisler
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bu özelliğin A21s'e gelme ihtimali var mı?
A50Realkinq
Active Level 10
Galaxy A
Merhaba,
Gerçekten bilgim yok tahminen konuşacağım. Büyük ihtimalle gelicektir android 11 ile birlikte cünkü baktiğımda sistemsel gözüküyor sadece oyun eklentilerine bileşenini yüklüyosun %99 olarak gelicegini tahmin ediyorum.
plüton
Active Level 10
Galaxy A
Samsung one uı 3.1 ile hız ve performansı artırma çalışması başarılı olmuş
A50Realkinq
Active Level 10
Galaxy A
Evet antutu sonuçları en büyük kanıti hantallik ortadan kalkmış iphone hissi vermeye basladi bu kafayla giderse cok başarılı olur.
YasinS10Lite
Active Level 9
Galaxy A
Mükemmel ötesi bişey yaa. Samsung bu sefer yaptı bence
A50Realkinq
Active Level 10
Galaxy A
Evet önemli ozellikler getirdi satışları cok düşmüştü saçmaladi bi ara geri düzgünleşti ama müko olmus güncelleme
YasinS10Lite
Active Level 9
Galaxy A
S10Lite kullanıyorum. Telefon işlemciden dolayı iyi zaten. Geçen gün 3.1 i aldı(bazı özellikler eksik geldi ama Nisan ayında tamamlanıcak) özelikle performans anlamında Çağ atladı.