cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Çoklu Sms

(Topic created on: 02-23-2020 03:15 PM)
139 Views
AliArslanxp
Beginner Level 4
Options
Galaxy A
Merhaba
Telefonum A 20 Android 9  Toplu sms en fazla 20 kişiye gönderilebiliyor. Samsung müşteri hizmetlerini aradım ama yeterli bilgi alamadım. Bu sayıyı arttirabilimiyim. Önceki modellerde mesela android 6 da ayarlaniyordu.
5 Comments
Fatihh
Active Level 6
Galaxy A
yanlış hatırlamıyorsam önceden 80 kişi seçsek de sms i 20 kişi 20 kişi 4 kere de atıyordu
AliArslanxp
Beginner Level 4
Galaxy A
onceden zamanla sınırlı bir sayi vardi ornek 5 dakikada 100 sms gibi bu sayılar komut penceresi ile bilgisayardan degistirilebiliyordu ama android 9 da bilmiyorum ama çözmek istiyorum.
0 Likes
TeknolojiAdam
Active Level 5
Galaxy A
maalesef arttırılamıyor android 10 'da bile gelişme yok en iyisi whatsaptan toplu gönder
AliArslanxp
Beginner Level 4
Galaxy A
Alıcıların çoğu sms kullanıyor. Play store de bazı programlar var, deniyorum.
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba AliArslanxp,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm.  Bu soruyu sorduğunuz için teşekkür ederiz. Yazılım konseptti gereği çoklu SMS en fazla yirmi kişiye gönderilebiliyor. Bu tür görüşlerinizi Samsung Members uygulamasından öneri olarak bizlere iletirseniz seviniriz. 

Aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD