cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Çift tıklama sonucu ana ekrana dönme

(Topic created on: 03-01-2021 12:04 AM)
101 Views
DarkBlack
Active Level 4
Options
Galaxy A

Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Telefonumda ekranı açmak için çift tıkladığımda eğer bir uygulama açıksa atıyor ve ana ekrana geçiyor ama işlemi kapatmıyor yani uygulamayı açınca bıraktığım ekran çıkıyor. Bunu hep yapmıyor bazen oluyor ve uygulama fark etmiyor. Telefonum galaxy a30s daha önce a11'de de aynı sorunu yaşıyordum. Bilgisi olan var mı?

4 Comments
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Bu ayar kilit ekranı ayarlarda var diye biliyorum kilit açılınca kaldığım yerden mi anamenüden mi devam etsin gibi bir ayar ama bu yüz tanıma ayarında olmalı bir bak oraya göreceksiniz büyük ihtimalle o aylardan sorunu çözeceksiniz
DarkBlack
Active Level 4
Galaxy A
maaalesef yüz tanıma ayarını biliyorum ama onunla alakası yok yine de teşekkür ederim
0 Likes
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Kilit açılınca kaldığı yerden mi devam ediyor tam sorunu da anlamadım ayrıntılı bilgi de veremedim ama bu yazılımsal bir sorun da olabilir bulunduğun ildeki Samsung yetkili servisine götürün gerekli incelemeyi onlar yapıp daha ayrıntılı bilgi vereceklerdir size
0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba DarkBlack,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD