iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Çift tıkla ekran uyandırma sorunu

(Konunun oluşturulma tarihi: 10-08-2021 09:48 PM)
karakartal81
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy A

Arkadaşlar Samsung A9 2018 cihazım var ekran kapalı iken çift tıkla ekran açılmıyor bazen takılıp kalıyor kitleniyor herşeyi denedim ara sıra gene yapiyor android 10dan sonra oldu cihazı kaç kere sıfırladım herşeyi denedim değişik fikri olan yada aynı sıkıntıyı çeken varmı satacam ucuza gidecek 

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Bakırçay
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba karakartal81,

Konu ile ilgili, aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz;

• Cihazınızı, güç tasarrufu modunda kullanıyorsanız, güç tasarrufu modunu pasif hale getirerek kontrol ediniz. Cihaz güç tasarrufu modundayken, daha az pil tüketmek adına, tam performans sağlamayabilir. Bu durum, cihazda donmaya/kasmaya neden olabilir. Bildirim panelinden "Güç Tasarrufu" modunu pasif hale getirebilir ya da "Ayarlar > Cihaz Bakımı > Pil > Güç Tasarrufu" seçeneğini kapalı konuma getirebilirsiniz.

• Ayarlar > Cihaz Bakımı bölümünden, belirli aralıklarla sistem optimizasyonlarını yapınız.

• Cihazınızı günde bir defa yeniden başlatarak kontrol etmenizi rica ederiz.

• Herhangi bir uygulama yükledikten sonra, cihazınızda donmalar başladı ise son yüklediğiniz uygulamaları kaldırarak kontrol etmenizi rica ederiz. İndirilen bazı 3. parti uygulamalar, cihazınızda donmalara neden olabilir. İşlem için "Ayarlar > Uygulamalar" bölümünden, silmek istediğiniz uygulama içerisine giriş sağlayarak "Kaldır" bölümüne dokunduğunuzda, uygulama cihazdan kaldırılacaktır.

• Cihazda, SD kart kullanıyorsanız, SD kart kaynaklı bir durum da meydana gelmiş olabilir. SD kartınızın okuma ve yazma hızı, cihaz ile uyum sağlamadığında, cihazda donmalar meydana gelebilir. Bu nedenle, cihazınızdan SD kartınızı çıkartarak kontrol etmenizi rica ederiz.

Yukarıda paylaşmış olduğum adımları uygulamanıza rağmen donma sorunu devam ederse, Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Yardım alın > Hata raporları > Yavaş Cihaz" bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak "Gönder" butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi yapılacaktır.

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
17 Yorum
Sepron
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Sorun yazılımsal.Sonraki güvenlik güncellemesinde düzeltirler diye düşünüyorum.
0 Övgü Puanı
karakartal81
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy A
Güvenlik güncellemesi 1nisanda kaldı artık gelmiyor inşallah düzelir herşeyi denedim tlfonu sıfırladım kaç kere uygulamayı sıfırladım sorun ara sıra devam ediyor ekranı açamıyorum
Sepron
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Gelir inşallah güncellemesi.
karakartal81
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy A
Sanmam vermezler artık
0 Övgü Puanı
_Batuhan_SM-T290_1_
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy A
Bendede oluyor duzelmiyor denedim
karakartal81
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy A
Tlfonu satacam 1300tl veriyorlar daha çizik yok sıfır diye koy satılır o derece temiz.verem ediyor takılıp kalıyor android 9 da böyle bişey yoktu
0 Övgü Puanı
Çözüm
Bakırçay
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba karakartal81,

Konu ile ilgili, aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz;

• Cihazınızı, güç tasarrufu modunda kullanıyorsanız, güç tasarrufu modunu pasif hale getirerek kontrol ediniz. Cihaz güç tasarrufu modundayken, daha az pil tüketmek adına, tam performans sağlamayabilir. Bu durum, cihazda donmaya/kasmaya neden olabilir. Bildirim panelinden "Güç Tasarrufu" modunu pasif hale getirebilir ya da "Ayarlar > Cihaz Bakımı > Pil > Güç Tasarrufu" seçeneğini kapalı konuma getirebilirsiniz.

• Ayarlar > Cihaz Bakımı bölümünden, belirli aralıklarla sistem optimizasyonlarını yapınız.

• Cihazınızı günde bir defa yeniden başlatarak kontrol etmenizi rica ederiz.

• Herhangi bir uygulama yükledikten sonra, cihazınızda donmalar başladı ise son yüklediğiniz uygulamaları kaldırarak kontrol etmenizi rica ederiz. İndirilen bazı 3. parti uygulamalar, cihazınızda donmalara neden olabilir. İşlem için "Ayarlar > Uygulamalar" bölümünden, silmek istediğiniz uygulama içerisine giriş sağlayarak "Kaldır" bölümüne dokunduğunuzda, uygulama cihazdan kaldırılacaktır.

• Cihazda, SD kart kullanıyorsanız, SD kart kaynaklı bir durum da meydana gelmiş olabilir. SD kartınızın okuma ve yazma hızı, cihaz ile uyum sağlamadığında, cihazda donmalar meydana gelebilir. Bu nedenle, cihazınızdan SD kartınızı çıkartarak kontrol etmenizi rica ederiz.

Yukarıda paylaşmış olduğum adımları uygulamanıza rağmen donma sorunu devam ederse, Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Yardım alın > Hata raporları > Yavaş Cihaz" bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak "Gönder" butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi yapılacaktır.

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
karakartal81
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy A

Samsung A9 2018 cihazımın kilit ekranını çift tıkla acamiyorum kitlenip kalıyor güç tuşuna basarak yeniden bile başlatamiyorum cihazı herşeyi denedim cihaz sıfırlama,uygulama sıfırlama çözum bilen yada neden olduğunu bilen varsa yazsın cihazı ucuz fiyata satmak istemiyorum bu sorundan dolayı.....

0 Övgü Puanı
XdaDevolepers
Expert Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Always on display son güncellemesini yapınız aynı zamanda kilit ekranı özelliği bu uygulamaya bağlıdır

Sifirlamadan sonra hiç bir program yüklemeden deneyiniz belki yüklediğiniz herhangi bir uygulama Arayüzü kasan bir hata yada uyumsuz bir program olabilir