cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Çift görünen zil sesleri

(Topic created on: 03-01-2024 08:41 AM)
121 Views
KEMSA
Active Level 7
Options
Galaxy A
Günaydın,
Telefonumda zil sesi değiştirmek istediğimde sistemde zil seslerinin çift olduğunu gördüm, umursamadım belki ben öyle görüyorum dedim geri yükleme ile kaynaklı olabiliriz diye düşündüm, bu sabah alarm sesi mi değiştirmek istedim tüm alarm sesi ve zil seslerin telefonda çift göründüğünü tekrar **bleep** ettim ,

image

image

image

image

ekran görüntülerini aldım ve sizinle paylaşıyorum sebebi ne olabilir nasıl düzeltebilirim yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?
İyi hafta sonları dileklerimle.
Saygılarımla.
4 Comments
KEMSA
Active Level 7
Galaxy A
Arkadaşlar bu arada birkaç kez buluttan ve SD karttan geri yükleme yaptım bundan olabilir diye şüpheleniyorum telefonum Samsung Galaxy a34 5G, telefonu yeniden başlattım düzelen bir şey de yok bu arada
0 Likes
KEMSA
Active Level 7
Galaxy A
Tüm bunlara artı olarak uygulama üzerinden girip zil sesi değiştirmek istediğimde bunlar çıkıyor normal telefonun ayarları'na girip ses seçeneğini seçtiğimde bu zil sesleri ve alarm sesleri çift görünmüyor çok ilginç geldi bana inşallah telefona hard reset atmadan çözerim
0 Likes
KEMSA
Active Level 7
Galaxy A
Arkadaşlar konuyu çözdüm zil ayarlarına girdim zil seslerinin yanlarında kırmızı çizgiler vardı sağ taraflarında o kırmızı çizgilere basarak o zil seslerin hepsini sildim neden kaynaklandığı hakkında bilgim yok sorun düzeldi bilginize teşekkür ediyorum mutlu hafta sonları dilerim
KEMSA
Active Level 7
Galaxy A
🙏
0 Likes