cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Çağrı Merkezi

(Topic created on: 07-01-2022 12:09 AM)
184 Views
YZA
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Merhabalar, Samsung A52 kullanıcısıyım. Geçenlerde telefonum durup dururken kapandı. Açtığımda puk kodu istedi. Sonrasında içindeki herşeyin silindiğini gördüm. Asıl sorun bundan sonra başladı:Samsung Çağrı Merkezi sesli yanıt merkezi çaĺışmıyor. Nihayetinde ulaştığım kişiler ise telefondan ve yaptığı işten bihaber. Operatörler sizi ücretli servislere yönlendiriyor( telefon garantili olmasına rağmen). Maltepe servisi telefonlara cevap vermiyor. Dilerim kimse bunların eline düşmez. Samsung aldığım için pişmanım. Bilgilerinize...

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Durum için üzgnünüm sana vereceğim link üzeriden detaylı bir şekilde anlatırsan çözüm ekibi tarafınıza dönüş sağlayıp bilgilendirme yapacaktır

Cihazı verdiğinde servis takip numarası veriyorlar onuda not yazmayı unutmayın

https://contactus.samsung.com/customer/contactus/formmail/mail/MailQuestionGeneralNew.jsp?siteId=45

View solution in context

Solution
hsyntan
Active Level 6
Galaxy A
Hocam bu durumu şikayet vara yazın çünkü oradan da sonuç alamazsanız dahi Samsung hakkındaki şikayet veri tabanına giriyor en azından.

View solution in context

3 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Durum için üzgnünüm sana vereceğim link üzeriden detaylı bir şekilde anlatırsan çözüm ekibi tarafınıza dönüş sağlayıp bilgilendirme yapacaktır

Cihazı verdiğinde servis takip numarası veriyorlar onuda not yazmayı unutmayın

https://contactus.samsung.com/customer/contactus/formmail/mail/MailQuestionGeneralNew.jsp?siteId=45
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Telefonu servise verdikten sonra 20 iş günü içinde tamir edilmez ise yenisini talep etme hakkına sahipsiniz
444 7 711 şu numarayı arayarak servis bilgisi vs ne yapmanız gerektiğini açıklıyorlar
Bende üç hafta önce S20 FE SM-G780G/DS almıştım ilk zamanlar pilinden memnun değildim servise gönderecektim vazgeçtim zaten o günden sonrada pil performansı düzeldi
Mersinde olduğum için böyle mesaj atmışlardıScreenshot_20220701-003440_Messages_4351_1656624880.jpg
Solution
hsyntan
Active Level 6
Galaxy A
Hocam bu durumu şikayet vara yazın çünkü oradan da sonuç alamazsanız dahi Samsung hakkındaki şikayet veri tabanına giriyor en azından.