cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ÇOK ÖNELİ LİFEBOOX ŞIFRE UNUTTUM

(Topic created on: 06-11-2024 05:57 AM)
102 Views
Yüco1905_
Active Level 5
Options
Galaxy A
Arkadaşlar içinde çocukluğumdan beri olan ve diğer hayati fotoğrafların olduğu lifeboxumun şifresini unuttum ve oraya kayıtlı numaram artık bende olmadığı için şifre yenileyemiyorum yardım edermisiniz...
5 Comments
liann44
Active Level 4
Galaxy A
Aynısı bana da olmuştu Bunun tek çözüm yöntemi Turkcell'i arayıp bu konu altında konuşup halletmek yani güvenlik prosedürleri gereğince araman gerekiyor ve kimliğini doğrulaman gerekiyor onlara karşı ancak öyle çözülebilir
Yüco1905_
Active Level 5
Galaxy A
Tamam da kardeşim ben Vodafone kullanıyorum nasıl olacak ve senin ki düzeldi mi
0 Likes
liann44
Active Level 4
Galaxy A
Öncelikle bir sakin ol bir su iç bir kendine gel sana burada yardımcı olmaya çalışıyorum istediğin şeyi kullanabilirsin senin adamlar Vodafone kullanmana rağmen bu hesabı açmana izin veriyorsa aynı şekilde senin hesabının erişilebilirliğinden de kendileri sorumlu Yani illa Turkcell kullanmak zorunda değilsin bunu yapabilmek için zaten sorunun da aşırı saçma olması da şifreni unuttun saçmalığı İkisi de sanırım aynı bağlantıdan geliyor bilmiyorum
0 Likes
Yüco1905_
Active Level 5
Galaxy A
Kardeşim ben çok sakinim zaten sordum sadece adamları arayıp şifremi unuttum kod ile yenileme seçeneğinde de eski numaram var diycem demi
0 Likes
Galaxy A
Eski hattınızı söyleyin ve o hattın eski kullanıcısı olduğunuzu kanıtlayın ardından sizden kimlik doğrulaması isterler en kötü baş şubeye gelmenizi isterler yani çözümsüz bırakmazlar merak etmeyin biz buradan çok yardım edemiyoruz ancak eski hattın sahibi olduğunuza dair kayıtlar ellerinde vardır yoksada sizin elinizde varsa bunları gösterebilirsiniz onlara yardımcı olmaktan çekinen bir ekip değildir turkcell.
0 Likes