cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

(Çözüldü) Güncelleme sonrası Samsung Galaxy A52 Kablosuz Kulaklık Sorunu

(Topic created on: 02-03-2022 09:29 AM)
1976 Views
Renega
Active Level 3
Options
Galaxy A
Sabah gelen UI 4 (android 12) güncellemesinden sonra kablosuz kulaklığım anormal davranmaya başladı. Videolar ve sesler her saniye donuyor. İnternette araştırdım bu güncellemeden sonra bu model telefonda aynı sorunu yaşayan insanlar olmuş. Eşleştirmeyi kaldırıp tekrar bağladım kulaklığı, bluetooth ve telefonu kapatıp açtım sorunum düzelmedi.

Düzeltme: yorumda nasıl çözdüğümü paylaştım

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Renega
Active Level 3
Galaxy A
zaten kapalıymış? başka bir ayar mı var?Screenshot_20220206-135039_Settings_162219_1644144639.jpg

View solution in context

20 Comments
Galaxy A
Bi kulaklıkları ve cihazı sıfırlamayı deneyin isterseniz
Renega
Active Level 3
Galaxy A
onu yaparsam tüm ağ ayarları vs kaybolur. Akşam bilgisayara yedekleyip sıfırlayacağım
Galaxy A
Haklsıın.. Bencede en iyisi bu olacak.
Bülent007
Active Level 1
Galaxy A
Bende de aynı sorun oldu ne denediysem olmadı. Telefonu kulaklığı sıfırladım nafile. Güncelleme kaynaklı bende müşteri hizmetleride çözemiyor
Galaxy A
Nasıl çözemiyomuşlar ya alt üstü bi güncelleme yapacaklar, güncelleme yapmak o kadar mı zordur Allah aşkına yurt dışında durmadan güncelleme geliyor...
Aykut
Expert Level 5
Galaxy A
Bende öyle bir sorun olmadı. Çok rahat çalışıyor kablosuz kulaklık
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Cihazınızın incelenmesi için hata raporu göndermeniz gerekiyor yetkililer bu sorunu çözdükten sonra gelecek Yazılım güncellemeleri de bu sorunu çözmüş olacaklardır şu işlemleri yaparak hata raporu gönderebilirsiniz uygulamalar ekranına Gelin
Samsung menbırs uygulamasını bulalım tıklayıp gelin 6'da yer alan yardım Alın Yazısı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden hata raporları yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun ve tıklayın cihazınız için uygun hata seçeneğini bulup tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisine bütün soru ve sorunları yazın önemli ayrıntılar ekleyin kişisel Bilgilerinizi girmeyin sistem kayıt verileri gönder Bu yazı seçeneğini mutlaka çıkardı bırakın sorununuzun sıklığını seçim ve hata raporunu gönderin arka planda kayıt oluşturulurke
Samsung .enbırs uygulamasını kapatmayın ve uygulamadan çıkmayın rapor tamamen gönderilene kadar birkaç dakika mı kulak uygulama içerisinde bekleyin rapor Tamam beni gönderildiği zaman şöyle bir bildirim gelecektir n

Hata raporları gönderildi bu hatayı bizi bildirdiğiniz için teşekkür ederiz

Yetkililer cihazınızı inceledikten sonra mümkün olan en kısa zaman içerisinde
Samsung menbırs uygulaması üzerinden bir geri dönüş sağlayacaklardır
Members_Bn0B1VF
Beginner Level 2
Galaxy A

Aynı sorun bende de var.Bi türlü çözemedim. Bidaha samsung almam 

Renega
Active Level 3
Galaxy A
işin kötüsü smart switch ile yedekleyemiyorum bile güncellemeden sonra