cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Şarj

(Topic created on: 02-06-2022 11:43 AM)
81 Views
KıRMIZI
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Son yaptığım gülleme sonrasında 05.02.2022 tarihinden sonra hemen sonra telefonum şarj tutmamaya başlqdı %100 olan şarjım kullanmadığım halde sehpanın üzerinde 10 dakikada %30 lara iniyor pil ömrüm iyi durumda tamqmen güncellemeden kaynaklı eşimin telefonundada aynı problemi yaşıyoruz bir güncelleme ile telefonu şarja esir ettim resmen ve ekstra olarqk şarj olduğu halde kapanmalar başladı 1veya 2 kez kensi kensine kapanıyor açılmıyor şarja takıyorum %1 den direk %60 lara %70 lere yükseltiyor telefon açılıyor lütfrn yardımlarınızı bekliyorum önceki sürüme dönebiliyormuyuz acaba

3 Comments
Solution
Galaxy A
Merhaba
İlk seçenek olarak Samsung Members (bu uygulama) uygulamasının "Yardım Alın" kısmından "Hata Raporu" gönderebilirsiniz.
Güzel bir biçimde açıklamanız, videoyla kanıtlamanız çözümün en yakın zamanda bulunması adına çok etkili olacaktır. Gelecek olan düzeltme güncellemeleriyle çözülebilir.
2 seçenek daha var:
1- Cihazınızı verilerinizi yedekleyerek sıfırlayabilirsiniz, sorun ortadan kalkabilir.
2- Garanti Belgesi ile en yakınınızdaki Samsung Yetkili Servis'ine telefonunuzu verebilirsiniz.
Sorununuz çözülür umarım :(
Teşekkürler, iyi günler dilerim
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy A
Cihazın veri yedeklerini aldıktan sonra sıfırlamayı deneyin.
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Cihaza yeniden bir yazılım güncellemesi yapılması gerekiyor garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim etmenizi tavsiye ederim
0 Likes