cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Şarjım sabaha kadar kendi kendine bitiyor

(Topic created on: 08-20-2021 11:29 AM)
112 Views
goldenarrow
Active Level 5
Options
Galaxy A

İyi günler,  şu son iki üç gündür şöyle bir şey gözlemledim. Telefonum yatmadan önce şarjı 30 falan atıyorum, sabah bi kalkıyorum telefon kapanmış şarjı bitmiş. Ne bir son uygulama açık ne de arka planda uygulama var. Ne yapmalıyım? Telefonum Galaxy A30

29 Comments
_verdaisil_
Expert Level 1
Galaxy A
İki saatti4 bunu yazmaya uğraşıyorum bir beğeni ve bir çözüm olarak kabul et alırız gari🤣🤣🤣🤣
0 Likes
_verdaisil_
Expert Level 1
Galaxy A
Of neyse çok cringe oldu farkındayım😂😂😂
0 Likes
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Pil sağlığında azalma var batarya bozulmuş O yüzden yapacak bir şey yok bataryanın pilin değişmesi gerekiyo
Cihazı garanti belgesiyle birlikte samsung yetkili servis
Merkezine götürün ve bataryanın filin değişmesini isteyin maalesef cihazınızın bataryası bozulmuş ervise göndermekten başka çareniz yoktur İyi günler r
goldenarrow
Active Level 5
Galaxy A
Arkadaşlar vurun dedim öldürdünüz napıyosunuz ne garantisi fkfkffkfkglr @^verdaisil_ @ahmet_turgut
_verdaisil_
Expert Level 1
Galaxy A
Ben valla uzunca anlattım😂😂😂 nerden nerelere geldi konu ya😂😂😂😂 of neyse teknik servise verin 🤣🤣🤣
0 Likes
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Siz demediniz mi Pelin sonucu normal diye gözüküyor E tamam işte bataryanız piliniz bozulmuş Samsung yetkili servis merkezine cihazınızı götürün garanti belgesi ile birlikte pilin bataryanın değişmesini isteyin Bunu istediğiniz herkese sorun piliniz bataryanız bozulmuştur maalesef yapacak bir şey yok Tek yapacak bir şey var bataryanın değişmesi gerekiyor
_verdaisil_
Expert Level 1
Galaxy A
Ben valla açıkça anlattım durumu😂😂😂🤣🤣🤣
goldenarrow
Active Level 5
Galaxy A
Teşekkür ederim bakayım bir
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim