cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung a protesto

(Topic created on: 02-28-2024 03:13 PM)
335 Views
GALAXYA51-F
Expert Level 1
Options
Forum Kuralları
Lütfen members kullanıcıları gönderiyi beğenip yorumlara Samsung un Türkiye ye uyguladığı politika için görüşlerinizi şikayetlerinizi yazın mod lar yiyorsa silin bakalım
12 Comments
Mert-S24Ultra
Active Level 5
Forum Kuralları
75 bin tlye cihaz alıyorum ama böyle bir berbat güncelleme politikası olamaz
teyyo
Active Level 7
Forum Kuralları
Vallahi güncelleme konusunda dünyayı takip etmiyorum ama bazı arkadaşların paylaştığına göre her şeyin en geç geldiği ülkeyiz. Onu geçtim, bakkal mantığı ile "ha bugün ha yarın" diye diye markadan soğutan bir ekip var. Herkes aynı ya da benzer bir sorundan bahsederken inatla "durun bi bakalım" diyen ardından da "sorun yok" muhabbeti çeken bir ekip var. İnsanların bugün parası olmayabilir. Dolayısıyla markaya "şimdilik" mahkum olabilir. Ancak ilk fırsatta kaçış da başlar.
GALAXYA51-F
Expert Level 1
Forum Kuralları
Bizim de sesimiz çıkmalı ki Samsung adam akıllı iş yapsın bizi hesaba alsın sanki babasının hayrına telefon veriyor
kahraman06
Active Level 6
Forum Kuralları
Yaptıkları ürünlere kendileri bile kefil olmazken müşterilerden ne bekliyorlar anlamıyorum. İphone işte bu yüzden Bi adım önde piyada olumlu tepki aldığı 5 senelik cihazına bile güncelleme verecek
GALAXYA51-F
Expert Level 1
Forum Kuralları
Katılıyorum Samsung rezil bir marka xiaomi bile daha iyidir
MehmetGkh
Active Level 6
Forum Kuralları
Samsung A serisi cihazlar donanım olarak 3-4 yılın A serilerinden daha kötü. Bu kafayla giderlerse Apple ve Xiaomi daha çok müşteri kazanır.
GALAXYA51-F
Expert Level 1
Forum Kuralları
A serisi neyse orta segment güncelleme ile s serisini bile öldürdüler bitmeyen sorunlar duyarsızlık nereye kadar xiaomi çoktan geçti smasung u
MehmetGkh
Active Level 6
Forum Kuralları
Ben şahsen bi sonrakine Xiaomi marka cihaz alacam. Xiaomi 13, 14 veya gelecek diğer modeller. Orta sınıf diye Exynos'u dayatıyorlar millete
0 Likes
GALAXYA51-F
Expert Level 1
Forum Kuralları
Bence en iyisi aynı fikirdeyim boş yere beklenti içinde olmaya gerek yok kafam rahat olsun