cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Moderasyon /ekspert takımının topluluğa desteği sizce var mı?

(Topic created on: 01-19-2024 03:30 AM)
304 Views
_SSalim
Active Level 8
Options
Forum Kuralları
Selamlar herkese ,
Bende farklı bir şirkette makale ve moderasyon takımındayim olduğum şirkette toplulukta hiç bu samsung topluluguna benzemiyor 

Samsung topluluktaki moderasyondakiler makaleleri kendi yazmıyor direk kopyala yapıştır yada link veriyorlar bu link farklı sitede farklı bir kişi tarafından hazırlanmış emek hırsızlığı var . 

İçerikler hiç ilgi çekici tartışmaya açık değiller normal bir kullanıcının paylaştığı içerik daha güzel iken moderasyondakiler çok zayıf 

Daha sayacak çok şey var 
Ve ayrıca bilgi eksiklikleri o kadar çok ki insanları çağrı merkezine yonlendirmeleri gerekirken kendisi karar veriyor ve net bilgi paylaşıyor. 

Samsung biran önce topluluktaki moderasyon birimine çeki düzen vermeli 

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Örnek;

image

15 Comments
Anonymous
Not applicable
Forum Kuralları
Ben Xiaomi communitydeyken moderatorler çok karışıyordu bize hatta bilgi anlattığımız için banlanmistik xiaomi kullanmayı bırakıp samsunga geçip members uygulamasından insanlara bilgi birikimi yapıyorum hoşuma gidiyor benimde öğrenecek şeylerim dahi oluyor
_SSalim
Active Level 8
Forum Kuralları
Deneyimi paylaşmak ayrı bir durum tabikide bunu yaparsin topluluk amacı kullanicilarin deneyimlerini paylaştığı bir ortam tartışma bilgi paylaşma ortamı ama moderasyon ekibi topluluğu canlı tutmak ve ürünlerle alakalı makaleler hazirlayip içerikler üretip kullanicilari bilgilendirme yapar ve gerekli bilgi için resmi siteye gonderir
Anonymous
Not applicable
Forum Kuralları
Evet haklısınız o durumda BENDE BASLAYINCA GOREMEDIM MODERATORLERI
_SSalim
Active Level 8
Forum Kuralları
Daha önce bende göremedim, Ben aynı zamanda bir telefon şirketinde yazılım Uzmani olarak çalışıyorum ve çağrı merkezi egitmeniyim şirketimin sayfasinda makalede yazıyorum ama toplulukta bu sekilde yalnis bilgilendirme vs durumları olmaz direk çağrı merkezine aktarılır kullanıcı oradan kesin net bilgi alınır
0 Likes
enineboyuna06
Active Level 9
Forum Kuralları
Moderatörler çok uzun zamandır yok. Yeni ceonun kararı olabilir.
_SSalim
Active Level 8
Forum Kuralları
Çoğu makale ve yorum yapıyor genelde moderasyon ekibinde olanlar ifadelerinde m işareti var ve gif şeklinde
_SSalim
Active Level 8
Forum Kuralları
Bu durumla alakalı olarak yarın direk ticket olusturacagim çünkü insanları yalnis bilgilendiren baskalarinin yazdigi makaleleri link olarak kopyala yapıştır yapan bir takım moderasyon olamaz
enineboyuna06
Active Level 9
Forum Kuralları
Ben de soracaktım da unutuyorum sürekli
ben006
Expert Level 5
Forum Kuralları
Medarator deniley olay samsung musteri hizmetleridir o olmak icin yuksek lisans mezun olman gerekir
Expert olayda senin gibi musteriler deneyimli olan ve aktip olan