cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Members'e gelmesini istediğim özellikler

(Topic created on: 02-13-2024 07:10 PM)
337 Views
Forum Kuralları
Modlar mesajimi dikkate alın
1) Her sosyal ortamda olduğu gibi burada da kullanıcılar arasında gerginlik oluşabiliyor, sonrasında bazı isimler mimleniyor ve genel hava bozuluyor. Talebim istediğimiz kullanıcıyı gerektiği durumlarda engelleyebilmek.  Bu sayede; *Şikayet, Ayrı ayrı yorumları bildirmek ve benzeri zaman gerektiren eylemler ile vakit kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum.

2) Detayları ile paylaşılmış gonderilerimiz için;  Yorumları Kapatma seçeneği.  Amacına uygun ve soru cevap gerektirmeyen gönderiler olusturduktan sonra bu ayarı (opsiyonel) kullanarak, görüntü kirliliğinin önüne geçebiliriz.

3) Members içinde ki mesajlar kısmı; Evet eminim birçoğumuzun dert yandığı bir diğer noktada, Members uygulaması üzerinden mesajlaşırken Arka arkaya yazılan birkaç mesajdan sonra bekleme süresine giriliyor ve bir süre tekrar mesaj gönderemiyoruz. Bu ayarı tamamen kapatmak yerine, kısıtlamaya 1-2 mesaj kala bir uyarı alabilirsek bile daha rahat iletişim kuracağımızı düşünüyorum.

4) Bildirimler çok geç gelmekte, Members'ı aktif kullandığım süre içersinde anında bildirim hiç alamadım. Bu durum bu uygulama içersinde her ne ile vakit harcıyor isek veya bir sorumuzun cevabını bekliyor isek uygulamadan çıkarsak geç gelen bildirimler iletişimin aksamasına sebep oluyor. 

5) Herhangi bir gönderinin içersinde iken sayfayı yenilediğimizde gönderi görüntülenme sayısı aynı oranda artıyor. Bu duruma da el atılabilir diye düşünüyorum.

6 Comments
Siyah
Moderator
Moderator
Options
Forum Kuralları

Merhaba tavsanlieblebisi1453,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekte ve ilgili birimlere iletmekteyiz. Talebinizi, ilgili birimlerimize iletiyoruz.

Teşekkürler.
MOD

Forum Kuralları
Modlar iş başında bakıyorum 😀(teşekkürler hayırlı akşamlar)
Heisenbergx
Active Level 6
Forum Kuralları
Merhaba, members içinde sohbet vs için ayrı bir yer olması gerekiyor. Daha çok telefonlar ile alakalı bilgi paylaşımı vs için giriyorum ama biri fotoğraf çekmiş simit 15 lira yazıyor, diğeri güncelleme ne zaman gelecek diye 20 gönderi atıyor, zamzunk duy sesimi diyenler vs vs. Alakasız sohbet içerikli konulardan faydalı içerikleri göremiyoruz. Ya gönderiler yöneticiler onayından sonra yayımlansın ya da sohbet kısmı gibi bir şey olsun oraya yazsınlar. Facebook gibi kullanan çok fazla.
Forum Kuralları
Bende bu sorundan muzdaripim
kullaniciii
Active Level 10
Forum Kuralları
Özellikle bu yanıta bir göz atılması gerek forum da o kadar boş konu kalabalığı mevcut ki gram kâle alınmıyor talepler.
HalidErdoğan
Expert Level 5
Forum Kuralları
Bir an gittiğinizi zannettim sizi burada görmek çok güzel 😊