cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Members Forum Gönderileri

(Topic created on: 06-10-2021 04:17 PM)
542 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Forum Kuralları

Arkadaşlar Lütfen Forum Kurallarınıza uymanzı öneririm forumda bu kurallar genellikle ihlal ediyorsunuz lütfen kurallarımıza uyalım hep birlikte😊 

Samsung Forumda Lütfen internet üzerinden paylaşılan makaleye veya bilgileri alıntı yapmayalım kendimiz özetleyip paylaşabilirsiniz 

image

image

Lütfen arkadaşlar dikkat edelim yukarıdaki kurallara eminim siz iyilik olsun diye paylaşıyorsunuz ama bunu üreten kişi o kadar araştırıp kendisi yazıyor ve öyle maddi durumu ile geçiniyor

Orjinal metin üzerinden ne kadar görüntülenme aldıysa o kadar gelir elde ediyor her görüntülenmede 

Lütfen Forum Kurallarına İlgi gösterelim başkalarının yazdığı resmi bilgiyi özetlemeden burada paylaşmayalım 
Moderatörler göz ardı ediyor ama sırf sizleri düşündükleri için yoksa ihlalleri biliyorsunuz.
22 Comments
Forum Kuralları
Allah aşkına kopyala yapıştır yapmak nedir ya seviyesizliğin max level'ı herlade cidden çok cringe 🤮
Alfatürk
Expert Level 5
Forum Kuralları
Kullanıcı kardeşlerim İnşallah beni anlarlar 😊
Forum Kuralları
Ya anlasınlar ya anlasınlar bu kirliliği görmek zorunda değilim mlsf
Anonymous
Not applicable
Forum Kuralları
Haklı bir isyan 👍👍👍
Alfatürk
Expert Level 5
Forum Kuralları
Teşekkürler 😊
Anonymous
Not applicable
Forum Kuralları
🙃🙃🙃
0 Likes
inf4ndroid
Expert Level 5
Forum Kuralları
Katılıyorum. Hem kopyala yapıştır yapılan konuların ve haberlerin kullanıcı için belli bir gereklilik seviyesini aşmasına hem de paylaşılan konuların içeriğinin anlaşılabilir olmasına dikkat edilmeli diye düşünüyorum.
Alfatürk
Expert Level 5
Forum Kuralları
Teşekkürler yorum için 😊
Forum Kuralları
Katılıyorum yerinde bir yazılım Alfatürk kardeşim