cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Lütfen İmla Kurallarına Dikkat Edelim

(Topic created on: 03-10-2020 06:33 PM)
429 Views
ÖzcanVural
Active Level 2
Options
Forum Kuralları

Samsung Members uygulamasını kullanan birçok şahıs, imla hatalarıyla dolu konular paylaşmakta ve bu uygulamanın kalitesini ve geniş kitlelere yayılma şansını baltalamaktadır. Örneğin bir kişi bu uygulamayı ilk kez telefonunda görüp tıkladığında karşısına imladan haberi olmayan kişilerin gönderileri çıkınca uygulamayı kalitesiz zannedip kapatabilir ki ben en başta aynen bunu yapmıştım. Bu nedenle imla kurallarına uyalım.

13 Comments
Tevfik
Active Level 6
Forum Kuralları
0 Likes
Forum Kuralları
bu imla yanlışı değil ki sadece yazarken yanlış tuşa basmış.
ÖzcanVural
Active Level 2
Forum Kuralları
"G" harfinin sağ tarafında hangi harf var beyefendi? Hızlı yazarken böyle hataların olması gayet normal. Benim dediğim şeyi hiç anlamamışsınız.
0 Likes
Limoncelloo
Active Level 9
Forum Kuralları

Tevfik  süpersin yaaaa

bjk34
Active Level 1
Forum Kuralları
samsung members ona hönderi değil gönderi denir
0 Likes
ÖzcanVural
Active Level 2
Forum Kuralları
"G" harfinin yanında hangi harf vardır beyefendi? Böyke yanlışlıklar gayet normal. Benim lafım hunharca her şeyi yanlış yazanlar. Mesela siz "Samsung Members"ı ya da cümlenin başını büyük yazamamışsınız.
0 Likes
bjk34
Active Level 1
Forum Kuralları
sen onu boşverde bu yeni gelen android 10 çok berbat bildirim ışığı bazı uygulamalarda çalışmaz oldu bazılarında ise kafasına göre takılıyor ne yapmalıyız
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Forum Kuralları
Önce Kendi "Hönderinize" Bakıp Sonra Milletin Gönderilerine Bak :smiling-face:
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Forum Kuralları
Hatasız kul olmaz, kimi yanlışlıkla yazıyor, kimi de pek önemsemiyor ama çoğunlukla anlaşılıyor kullanıcıların dedikleri. Bence pek fazla sorun teşkil etmiyor.
0 Likes