cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Gönderilerimize dokunmayın

(Topic created on: 03-07-2024 08:36 PM)
350 Views
GALAXYA51-F
Expert Level 1
Options
Forum Kuralları
Herkese iyi akşamlar 
Artık işin dozu kaçmış vaziyette forumdaki moderatörler yorum ve gönderi başlığı değiştirmeye başlamışlar ki biraz önce farkettim adam kendi cihazı hakkında sorusunu yazmış utanmadan öyle yazma böyle yaz der gibi yorum içeriğini değiştiriyorlar bot hesap bana yazdı ve ona hakaret ettiğim söylendi moderatör pembe beni uyardı bot hesabı banlamak varken neden buna ihtiyaç duydu anlamadım o kadar sorun arasında bir de böyle bir utanmazlık yapmayı nasıl başarabildiniz 
Aşağıda yorumlara moderatörlere bir selam gönderin 👇
23 Comments
Kinggalaxyy
Active Level 6
Forum Kuralları
Evet haklısın yetkilerini kötüye kullanıyorlar resmen
GALAXYA51-F
Expert Level 1
Forum Kuralları
Bizimle alay ediyorlar resmen utanç verici
Kinggalaxyy
Active Level 6
Forum Kuralları
Evet bir arada bir gönderide bir fotoğraf atılmıştı daha sonrada Arapça yazısı geçtiği için o fotoğrafta o kısmı kaldırmışlardı o derece yani
GALAXYA51-F
Expert Level 1
Forum Kuralları
Utanç verici başka bir şey söyleyemiyorum küfür etmek hakaret etmek buna çözüm olacağını bilsem Bi açarım ağzımı da insanlarla uğraşmak dışında başka işleri yok ülkede moderatörler bile sıkıntılı
J7Pro_User
Active Level 6
Forum Kuralları
Güzel yönetilmiyor burası demek
GALAXYA51-F
Expert Level 1
Forum Kuralları
Forumdaki kullanıcıların çoğu aklı başında reşit insanlar diye tahmin ediyorum Bi kaç bot hesap varda orası ayrı mesele sorun şu hiç kimseyi hesaba almıyorlar üzerine gönderileri silip kafalarına göre düzenleyip yayınlıyorlar e millet ne yapsın burda sabır da bir yere kadar
Forum Kuralları
Onlara saygılarımı sevgilerimi sunuyorum🙂
GALAXYA51-F
Expert Level 1
Forum Kuralları
Çok çok selam olsun moderatörlere 😁