cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Foruma önlem alınacak mı ?

(Topic created on: 08-28-2021 01:17 PM)
181 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Forum Kuralları

İllaki foruma önlem alınması için herkes boş gönderi mi açsın ? Eğer böyleyse hemen yapalım .

ŞEKERCİZADE nin gönderisi neden yorumları kapandı ? 
Kullanıcı küfür mü ediyor hakaret mi ediyor doğruları söylüyor 

Siz ekip olarak önlem almaz iseniz , sonuçlarına katlanmak ile yükümlüsünüz 

YORUM KAPATARAK YARDIM EDEN KULLANICILARI FORUMDAN UZAKLAŞTIRIYORSUNUZ.

Ne zaman önlem alıcak bir kullanıcı yüzünden düştüğümüz hale bakın gerçekten üzücü 

56 Comments
Anonymous
Not applicable
Forum Kuralları
Membersta yavaştan bir anarşizm yani düzensizlik baş göstermeye başladı moderatörler anlaşılan başka bir şeyin peşinde.
Forum Kuralları
Aynen öyle kesinlikle katılıyorum (!)
MehmetYalcn
Expert Level 5
Forum Kuralları
Evet ya ben de çok sinir oldum ben de tam yorumumu yollıycakken şak diye sanki küfür hakaret etmiş gibi yorumları kapadılar Yazılanlardan ders alıp kendilerini düzelteceklerine üstlerine toz kondurmama derdindeler !
Alfatürk
Expert Level 5
Forum Kuralları
Kesinlikle öyle kardeşim
ÖmerA32
Expert Level 5
Forum Kuralları

Birde yorum silerken olaya bakmıyorlar sadece yoruma bakıyorlar banunun 1 yorumunu silmediler bizim 20 yorumumuz silindi onun yorumuna yaptığımız oysa ki haklı olan bizdik saçmalık ya mesaj silerken aşırı yüzeysel bakıyorlar olaya, Bende yorum yapacaktım yada düzenleyecektim emin değilim sunucu hatası dedi çıktım girdim yorumlar kapanmış 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😡 😡 😡 😡 😡

Ya hayır illa bazı kişilere saygısızlık mi yapmak lazım uyarıyoruz uyarımız siliniyor ama o kişinin kışkırtıcı yorumu silinmiyor BU NASIL BİRŞEY 😠 😠 😠 😡 😡 😡

Alfatürk
Expert Level 5
Forum Kuralları
Kesinlikle katılıyorum kardeşim

İllaki ters tepki yapıp forumu mu düzeltmeye çalışacağız
ÖmerA32
Expert Level 5
Forum Kuralları
Ya ben bilmiyorum valla cidden yeter Samsung, Members reklamı yapıyor telefon satarken de Members'ta moderatörler saçma şeyler yapıyorlar gelmesi gereken şeyler var forum bozuldu.

Sanırım dediğin gibi terstepki yapmak lazım, forum saçma saçma insanlar ile doldu boş gönderiler yüzünden insanlar yanıt alamıyor, sonra Samsung'a sinir oluyorlar kimse yardımcı olmuyor diye ve belki sırf bu yüzden bile Samsung'u bırakan olur çünkü sorununa çözüm bulunamamıştır, belki bir daha Samsung almayacak.
ŞEKERCİZADE de ayrıldı affedersiniz ama aptal kullanıcılar yüzünden moderatörler bu yorumumu silmeyin GERÇEKLER CANINIZI YAKIYOR ise kendinizi ve forumu geliştirmek zorundasınız, BİZİ BANLAMAK DEĞİL. Bakın lütfen bu yoruma kötü birşey gibi bakmayın siz insansınız robot değil ve dediklerimi anlayabiliyorsunuz, forumda gerçekten gereksiz yere post açanlar ve bunlar yüzünden sorunları çözülemeyen insanlar var.

Artık bizi dikkate alın, gün geçtikçe kullanıcı kaybediyorsunuz ve zamanla hepsi gidebilir kullanıcı kalmaz ise siz ne yapacaksınız?

Burda gerçekten yardımcı olabilen kişiler normal kullanıcılar, moderatörler yardımcı olmuyor pek.

Birde emeğe saygısızlık çok var bu forumda artık tiksindim gerçekten birşey paylaşsak napim yok bu çok normal yok şu azcık respect ya.

Bir Galaxy Gallery gönderisi paylaşmıştım adam A10s te HDR var daha iyi çeker demiş lan insan bi güzel olmuş der yada nasıl çektiğimi söyler forum kalabalığı oluşturmaktan başka birşey yapmayan çok kişi var.
Biraz saygı gerçekten ben o resmi çekmek için uğraştım ve burada paylaştım, neden güzel olmuş, şöyle yapsan daha güzel olabilirdi, yada kötü olmuş ama emeğinize saygı duyuyorum demek yerine benim telefonum daha güzel çekiyor dersin.

Düzenleme lazım hemde çok fazla, ve de çok acil !!!!
Alfatürk
Expert Level 5
Forum Kuralları
Dediklerine çok katılıyorum kardeşim umarım bir düzenleme getirirler çünkü her gün saçma göndeiri görüyoruz
ÖmerA32
Expert Level 5
Forum Kuralları
Evet, maalesef.