Resolved! Solved

Original topic:

­čĹç

(Topic created on: a month ago)
186 Views
onurtuna
Expert Level 5
Options
Di─čer
S24 PLUS sizce sevildimi ? Çok satındı mı ?

11 Solutions

Accepted Solutions
Solution
CGRZBN
Active Level 10
Di─čer
Onu y─▒l sonu sat─▒┼č rakamlar─▒ g├Âsterir. Ba┼čka cihazlardan S24 serisine ge├ženler olmu┼čtur ama ├Âyle a┼č─▒r─▒ bi S23 serisinden S24 serisine ge├žen g├Ârmedim. Hi├ž yok demiyorum ama ├žok fazla ge├žen yok gibi g├Ârd├╝─č├╝m kadar─▒yla

View solution in context

Solution
ibrahimbstc
Active Level 8
Di─čer
andoridde neredeyse en cok sat─▒lan ┼čuan s24 plus diye biliyorum tercih olarak iyi etmi┼čsin 20 bin fzzla vererek ultra almana hi├ž gerek yoktu bence ayda y─▒lda bir ay foto─čraf─▒ ├žekeceksin diye 20 bin fazla vermek sa├žma bence ve tasar─▒m─▒ biraz k├Ât├╝ ultran─▒n

View solution in context

Solution
Anonymous
Not applicable
Di─čer
S23 serisi daha stabil diye biliyorum

View solution in context

Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Di─čer
Evet g├╝zel cihaz ­čĹŹ

View solution in context

Solution
DENß╗ŐZ
Expert Level 5
Di─čer
Onur Sevindimi Yazm─▒┼čs─▒n Yanl─▒┼čl─▒kla Sevildi mi? Yazaca─č─▒na. ­čśŐ

Genel Olarak Globalde Sevilen Bir cihaz Oldu─čundan,
├ľnceden Plus Modelleri D├╝z Modellerin Sadece daha B├╝y├╝k Ekran Boyutuna sahip Altarnatifleriydi.

S24Plus'da 12Gb Ram 2K Ekran Gibi Ek ├ľzellikler geldi B├╝y├╝k ekran─▒na G├Âre.

Bundan Kaynakl─▒ D├╝z S24'den Daha Fazla ─░lgili G├Ârd├╝ T├╝rkiyede Malum Ultra Pahal─▒ Oldu─čundan Plus Daha fazla Ra─čbet g├Ârd├╝.

View solution in context

Solution
G36KRALBASKAN
Active Level 8
Di─čer
S23 m├╝ s24 plus mi mant─▒kl─▒

View solution in context

Solution
stony_hearted
Active Level 6
Di─čer
2k ekran cezbediyor ve batarya daha b├╝y├╝k,onun d─▒┼č─▒nda sevildi─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum.

View solution in context

Solution
GLXYS23
Expert Level 3
Di─čer
S23 kullan─▒yorum ki ben ├žok **bleep** telefon de─či┼čtiren birisiyim ama s24 serisinde beni cezbeden hi├ž bi┼čey olmad─▒ o y├╝zden hi├ž heves edip de─či┼čtirme d├╝┼č├╝ncesi ne dahi girmedim , S23 den memnum hatta S25 de ayn─▒ b├Âyle ├ž─▒karsa yine de de─či┼čtirmeyi d├╝┼č├╝nm├╝yorum

View solution in context

Solution
CGRZBN
Active Level 10
Di─čer
Yani ┼čuan s─▒f─▒r alacak olsam S23 plus da gayet yeterli. S24 plusla aras─▒nda fiyat fark─▒da var o farka de─čer mi diye d├╝┼č├╝n├╝rd├╝m. Yada S24 plus yerine S23 ultra da tercih edebilirdim. Tabi samsung alacak olsam.. Ben bu ekonomik ┼čartlarda iphone tercih ederdim. ┼×u marka daha iyi bu marka daha iyi anlam─▒nda de─čil. ┼×uan hi├ž normal olmayan bu ┼čartlar alt─▒nda belli bi miktar─▒n ├╝st├╝nde ki paran─▒n be─čen yada be─čenme apple bi cihaza ba─člaman─▒n mant─▒kl─▒ oldu─ču ger├že─či var. Bu ger├že─čin ben fark─▒nday─▒m ve kabulleniyorum. Umar─▒m ┼čartlar en k─▒sa s├╝rede normalle┼čir o zaman da normal ┼čartlar alt─▒nda konu┼čabiliriz.

View solution in context

Solution
kinggalaxyy
Active Level 6
Di─čer
S24 serisi genel olarak ├žok satt─▒ T├╝rkiye'de zaten

View solution in context

Solution
Di─čer
bu seride exynos kullanmalar─▒ sat─▒┼člar─▒ biraz d├╝┼č├╝rd├╝ bence. snapdragon olsa s23 serisi kadar ilgi g├Âr├╝rd├╝

View solution in context

12 Comments
Solution
CGRZBN
Active Level 10
Di─čer
Onu y─▒l sonu sat─▒┼č rakamlar─▒ g├Âsterir. Ba┼čka cihazlardan S24 serisine ge├ženler olmu┼čtur ama ├Âyle a┼č─▒r─▒ bi S23 serisinden S24 serisine ge├žen g├Ârmedim. Hi├ž yok demiyorum ama ├žok fazla ge├žen yok gibi g├Ârd├╝─č├╝m kadar─▒yla
Solution
GLXYS23
Expert Level 3
Di─čer
S23 kullan─▒yorum ki ben ├žok **bleep** telefon de─či┼čtiren birisiyim ama s24 serisinde beni cezbeden hi├ž bi┼čey olmad─▒ o y├╝zden hi├ž heves edip de─či┼čtirme d├╝┼č├╝ncesi ne dahi girmedim , S23 den memnum hatta S25 de ayn─▒ b├Âyle ├ž─▒karsa yine de de─či┼čtirmeyi d├╝┼č├╝nm├╝yorum
Solution
CGRZBN
Active Level 10
Di─čer
Yani ┼čuan s─▒f─▒r alacak olsam S23 plus da gayet yeterli. S24 plusla aras─▒nda fiyat fark─▒da var o farka de─čer mi diye d├╝┼č├╝n├╝rd├╝m. Yada S24 plus yerine S23 ultra da tercih edebilirdim. Tabi samsung alacak olsam.. Ben bu ekonomik ┼čartlarda iphone tercih ederdim. ┼×u marka daha iyi bu marka daha iyi anlam─▒nda de─čil. ┼×uan hi├ž normal olmayan bu ┼čartlar alt─▒nda belli bi miktar─▒n ├╝st├╝nde ki paran─▒n be─čen yada be─čenme apple bi cihaza ba─člaman─▒n mant─▒kl─▒ oldu─ču ger├že─či var. Bu ger├že─čin ben fark─▒nday─▒m ve kabulleniyorum. Umar─▒m ┼čartlar en k─▒sa s├╝rede normalle┼čir o zaman da normal ┼čartlar alt─▒nda konu┼čabiliriz.
Solution
ibrahimbstc
Active Level 8
Di─čer
andoridde neredeyse en cok sat─▒lan ┼čuan s24 plus diye biliyorum tercih olarak iyi etmi┼čsin 20 bin fzzla vererek ultra almana hi├ž gerek yoktu bence ayda y─▒lda bir ay foto─čraf─▒ ├žekeceksin diye 20 bin fazla vermek sa├žma bence ve tasar─▒m─▒ biraz k├Ât├╝ ultran─▒n
Solution
Anonymous
Not applicable
Di─čer
S23 serisi daha stabil diye biliyorum
Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Di─čer
Evet g├╝zel cihaz ­čĹŹ
Solution
DENß╗ŐZ
Expert Level 5
Di─čer
Onur Sevindimi Yazm─▒┼čs─▒n Yanl─▒┼čl─▒kla Sevildi mi? Yazaca─č─▒na. ­čśŐ

Genel Olarak Globalde Sevilen Bir cihaz Oldu─čundan,
├ľnceden Plus Modelleri D├╝z Modellerin Sadece daha B├╝y├╝k Ekran Boyutuna sahip Altarnatifleriydi.

S24Plus'da 12Gb Ram 2K Ekran Gibi Ek ├ľzellikler geldi B├╝y├╝k ekran─▒na G├Âre.

Bundan Kaynakl─▒ D├╝z S24'den Daha Fazla ─░lgili G├Ârd├╝ T├╝rkiyede Malum Ultra Pahal─▒ Oldu─čundan Plus Daha fazla Ra─čbet g├Ârd├╝.
Solution
G36KRALBASKAN
Active Level 8
Di─čer
S23 m├╝ s24 plus mi mant─▒kl─▒
GLXYS23
Expert Level 3
Di─čer
S23
0 Likes