cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

teknoloji haberleri anketi

(Topic created on: 09-14-2020 11:38 AM)
257 Views
ÆX51
Expert Level 5
Options
Diğer

Selam arkadaşlar Bugün yeni bir Seriye başlıyoruz bu seride her hafta ortaya çıkan değişik Teknoloji haberlerini alıp burada sizlerle birlikte ne kadar doğru ne kadar yanlış ya da olup olmama gibi konularını konuşacağız

ilk bölümümüzde ki haber internette gördüğün bir haberde Samsung Galaxy a serisini kaldırıp s ve not serilerini orta segment olarak üreteceği yönündeydi amiral gemisi olarak da Z serisini üreteceği yönündeydi Bunun sebebi ise Samsung son dönemde çıkardı amiral gemisi cihazlarında istediği satış rakamlarının çok altında kalmasından dolayı sizce bu haber gerçek olabilir mi ve olsaydı nasıl olurdu
12 Comments
ÆX51
Expert Level 5
Diğer
ben hemen kendi yorumumu belirteyim Benim düşüncem bu haberin olasılığı biraz düşük Çünkü Samsung yıllardır s ve not serilerini hep amiral gemisi olarak üretti Yani bunu bozma ihtimali biraz düşük gibi geliyor bana olsa gerçekten çok güzel olur bence Çünkü herkes telefonlara 10.000 TL gibi ücretler veremiyor ve uygun fiyatlı kalemli telefon kullanmak isteyen kullanıcılar da var mesela Samsung 3500 TL civarlarına bir not serisi üretse gerçekten çok güzel olur diye düşünüyorum Siz de kendi yorumlarınızı belirtebilirsiniz
mstacpym
Expert Level 1
Diğer
baktılar a serileri hep hatalı o yüzden vazgeçtiler. olan a serisi almış bizlere oldu
ÆX51
Expert Level 5
Diğer
Şu an samsungtan kesin bir açıklama yok ama bu şekilde düşünenler var Bu arada a serisinin kaldırma larının sebebi bu değil amiral gemisi modelleri çok az sattığı için böyle yapacak varmış yani öyle deniyor Bence böyle olsa güzel olabilir
Arda9990
Active Level 8
Diğer
Samsung a serisini kaldırmaz çünkü pazar payı çok yüksek z serinini amiral gemisi serisi yaparsa saçmalık olur
Arda9990
Active Level 8
Diğer
Rica ederim
Arda9990
Active Level 8
Diğer
Teşekkür ederim suanlik katılmayı düşünmüyorum
alpenes
Active Level 4
Diğer
anladım
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
A Serisi kalkarsa orta segmente bütçesi yeten insanlar S, Note ya da Z serilerine yönelemeyecekleri için başka markalara yönelirler. M Serisi de var ama onu da istemeyenler başka markalara yönelir. Zaten önceden J Serisi çok satıyordu, o gidince A Serisi oldu, o da giderse orta segment için Samsung bitebilir.
ÆX51
Expert Level 5
Diğer
dediklerimi yanlış anlamışsınız zaten s ve not serisi Ağa serisinin yerine geçecek yani siz 3000 TL'yi bir Galaxy Note veya bir Galaxy S cihazı alacaksınız demek istediğim bu Daha doğrusu ortaya çıkan iddia bu