cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

teknoloji haberleri anketi 4. bölüm

(Topic created on: 10-10-2020 12:26 PM)
67 Views
xxKİNGxx
Active Level 6
Options
Diğer

hepinize Merhaba arkadaşlar yeni bir teknoloji haberleri anketi bölümüne hoşgeldiniz bugünkü ele alacağımız konu

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Galaxy f41 bu cihaz hakkında kamera hariç m31 cihazının kopyası diyebiliriz birçok yönüyle m31 cihazına benziyor Şimdi size birkaç özelliklerinden bahsedeyim
Ekran 6.4 inc full HD Plus Süper amoled
 batarya 6000 Mah 15 watt hızlı şarj desteği
İşlemci exynos 9611
Kameralar ön tarafta Çentik içerisine yerleştirilmiş 32 MP arka tarafta 3 lü kamera sistemi 64+8+5 mp
Fiat 6 GB RAM 64GB Hafız olan versiyon 232 dolar Türkiye fiyatı ile 1840 TL artı vergiler 128gb olan versiyon 245 dolar Türkiye fiyatı ile 1950 TL artı vergiler şimdi soruma geçeyim
Sizce Bu ürünün Türkiye fiyatı ne kadar olur ve Türkiye'ye gelince almayı düşünüyor musunuz Bu arada hatırlatma cihaz 16 Ekim tarihinde satışa sunulacak ve son olarak Sizce m31 mi yoksa f41mi

ÆX51
17qxKAANxp17
11 Comments
GyZ3N2
Active Level 7
Diğer
Galaxy F41.
ŞEKERCİZADE
Expert Level 1
Diğer
ben şahsen fiyatı uygun olanı alırdım çünkü aralarında hiçbir **bleep** yok
xxKİNGxx
Active Level 6
Diğer
Evet aralarında neredeyse **bleep** yok denecek kadar az ama m31 de 4 kamera var
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Merhaba kardeşim

Benim F41 fiyatı 3299 tl olacaktır M31 den hiçbir farkı yok sayılır hangisi ucuzsa onu alırım

Samsung sana sesleniyorum Böyle boş telefonlar üreticeğine biraz daha güncelleme politikasına yanaşsan daha iyi olucak çok gereksiz bir seri olmuş Ben samsung yerinde olsam kesinlikle M ve F serisi üretemezdim çünkü A serisinden devam edicekti ve A10 A10s A20 A20s modelleri tam uygun fiyat yapacaktı ve daha iyi olucaktı ve bir çok cihaza daha iyi güncelleme yolluyacaktı

Samsung çok yanlış yoldan ilerliyorsun 5 yıla kalmaz batış hedefleri göz önünde bulunuyor
xxKİNGxx
Active Level 6
Diğer
seninle Aynı fikirdeyim ama klasik Samsung stratejisi
xxKİNGxx
Active Level 6
Diğer
6500 TL değil
plüton
Active Level 10
Diğer
f serisi kamera odaklı model olduğu için bir adım önde kamera konusunda benim tercihim f 41
xxKİNGxx
Active Level 6
Diğer
baktığımızda m31 kamera konusunda daha önde
xxKİNGxx
Active Level 6
Diğer
aynen