cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

teknoloji haberleri anketi 3 bölüm

(Topic created on: 09-29-2020 12:03 PM)
335 Views
xxKİNGxx
Active Level 6
Options
Diğer

Hepinize Merhaba arkadaşlar Yeni bir anket bölümüne hoşgeldiniz Bu bölümdeki konuşacağımız konu

bildiğiniz gibi yakın bir zamanda me51 cihazı tanıtıldı ve içerisinde tam 7000 Mah bir batarya olduğu söylendi ve şu anda ön siparişe özel fiyatı 3800 TL benim size buradaki sormak istediğim soru
 Sizce tam 7000mah bir bataryalı deneyim nasıl olurdu ve fiyatını nasıl buldunuz özelliklerine göre Sizce rekabetçi mi

Bizce bu kadar büyük bir batarya ile normal kullanımda 4 güne yakın bir performans verebilir diye düşünüyoruz fiyatı ise özelliklerine göre çok rekabetçi ve güzel özellikleri var özellikle oyun oynamayı sevenler için bizce çok güçlü bir cihaz Siz de kendi fikrinizi yorumlarda belirtin bakalım
25 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Merhaba kardeşim

Benim kendi fikrim o cihaz kesinlikle 7000 Mah verceğini zannetmiyorum maksimum 4500 Mah performans verecektir o cihaz Çok kısıtlı olucak yakın zamanda alan kişiler samsung forumda bu yok cihazda şu yok cihazda demeye başlayacaklardır

Ben kesinlikle M51 ı önermiyorum çünkü yazılımsal çok kısıtlı olucak alacak olanlara tavsiyem kesinlikle A71 alsınlar lütfen bu değerlere inanmayın Eğer kullanışlı olsaydı 7000 Mah amiral gemilere ne güne duruyor

Pil bir kere eski teknoloji lipo iyi şarj etmezsen o cihazda pil ömrü azalacaktır

lütfen kağıt üstündeki değerlere inanmayın son sözüm ...
xxKİNGxx
Active Level 6
Diğer
hm
xxKİNGxx
Active Level 6
Diğer
olabilir haklısın
S20exyons990
Expert Level 1
Diğer
benimki 4000mah 2 gün rahat gidiyor m51 7000mahsa dediginiz gibi yaklaşık 4 5 günde biter normal kullanım şartıyla.
xxKİNGxx
Active Level 6
Diğer
ankete katılımınızdan dolayı teşekkür ederim
S20exyons990
Expert Level 1
Diğer
rica ederim.
0 Likes
SanalYargıç
Expert Level 2
Diğer