cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

teknoloji haberleri anketi 2. bölüm

(Topic created on: 09-27-2020 06:15 PM)
224 Views
ÆX51
Expert Level 5
Options
Diğer

Merhaba arkadaşlar çok önceden böyle bir Seriye başlamıştım Eğer beğenirseniz devam edeceğimi söylemiştim ve bayağı ilgi geldiği için devam ediyorum her neyse fazla uzatmadan haberimize geçelim

bildiğiniz gibi Samsung 2021 yılının ilk çeyreğinde ilk 5 kameralı telefonu a72 telefonunu tanıtacak Bununla ilgili bayağı bir ortaya sızıntılar çıktı Şimdi gelelim sorumuza
Sizce bu telefonun fiyatı kaç TL olur ve 5 kameralı Bir deneyin sizce nasıl olur yorumlarda yazın bakalım
Benim düşüncem bu telefonun fiyatı en az 4500 TL olur diye düşünüyorum Tabii ki de Bu benim kendi fikrim satış fiyatını çıktığında göreceğiz ve Bence 5 kameralı deneyim Gerçekten güzel olurdu Onun dışında kamera konusunda fazla yorumda bulunamayacağı çünkü fazla fotoğraf çekmeyi seven birisi değilim
16 Comments
GæLæXy
Active Level 8
Diğer
Kamera çekimi tabiki iyidir diye düşünüyorum.Aynen kardeşim en az 4500 tl olur.
ÆX51
Expert Level 5
Diğer
anketi katıldığın için teşekkür ederim
GæLæXy
Active Level 8
Diğer
Önemli değil kardeşim
Anonymous
Not applicable
Diğer
4000-4500 ₺ civarı olur bence. Kamera performansı da gayet iyi olacaktır büyük ihtimal.
ÆX51
Expert Level 5
Diğer
ben de öyle düşünüyorum
0 Likes
AlperA10s
Active Level 9
Diğer
Kardeşim ne kadar kamera o kadar maliyettir birde bunun donanımı falan da iyi olmak zorunda aynı zamanda fotoları iyi görebilmek için kaliteli bir ekran çözünürlüğü de gerek nereden baksan 6000 TL olmalı bence ki 4000-5000 bandında çıksa bile fiyatı artarak 6000 olur yani en az 5700 TL bence.
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Diğer
Bence 6000 TL olması imkansız maksimum 5000 TL olur
0 Likes
ozlemm
Expert Level 4
Diğer
İsterlerse 10 kamera yapsınlar çekim kalitesi,kullanım kolaylığı,kamera ile gelen özellikler nasıl olacak acaba?Bunlar önemli bence😊
Diğer
6000 tl ye a72 vereceğime onun yerine iphone11 alırım daha iyi
0 Likes