cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

tebrikler Bip

(Topic created on: 01-12-2021 06:36 PM)
334 Views
ben006
Expert Level 5
Options
Diğer
Yerli uygulamamiza sahip cikalim sürekli kulaniyorum hic sorun yasamadim ufak tepek hatalar var zamanla giderilir
image

10 Comments
XdaDevelopers
Expert Level 3
Diğer
içerisinde çok etkinlik var turkcell kampanyaları.ve bu programı kasacaktır telefonlarda sunucuda yetersiz kalacaktır.

insallah operatör destekli kampanyaları içerisinden çıkartırlar turkcele özgü özellikleri
ben006
Expert Level 5
Diğer
turkcell bip ozel internet veriyor salla kazandan bide supruz nokta var turkcell olanlara pokemon go gibi belirli yerlerde hediye paket veriyor heryone internet dk bz
XdaDevelopers
Expert Level 3
Diğer
turkcelliler için iyi ama diğer operatorler için gereksiz karmakarışık desteklenmeyen bir çok özellik olacak vodafon ve evea için

yada operatöre göre farkli uygulama çıkaracak yada sadeliğe gitmek zorunda
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Diğer
diyer hatlar da ucretsiz kulanimi ucret udemiyonuz
XdaDevelopers
Expert Level 3
Diğer
demek istediğim programın içi play store magaza gibi.vodafoncu aveacilar tarafindan zaten bu özelliklerin kaldirilmasini isteyecekler.whatsap gibj başarı elde etmek istiyorsa icerigini degistirmek zorunda
HaşimA22
Expert Level 5
Diğer
desteklemeye lafım yok ama yakınlarımdan bir kişi bile kullanmıyor bu yüzden telegram ve whattsapp a devam
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Diğer
burda farkin daysaniz bip karalama capasi gibi bir icerik olusmus bip kulaniyom satis alma izni gecmisi diye bir sey yok en altaki perhomas la ilgili bir seyde yok
Galaxy0
Active Level 9
Diğer
dogru mu bu arkadaşın attıgı?
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Diğer
tabiki yanlis